مبل شویی گل یاس امین

چگونه با کمترین هزینه خانه تمیز داشته باشیم؟


داشتن خانه تمیز و مرتب امریست مهم. به نظر می‌رسد به محض آن که خانه را تمیز و نظافت می‌کنید، همسر و فرزندانتان آن را دوباره به هم می‌ریزند. چند پیشنهاد در انجام نظافت منزل به شما کمک می‌کند تا خانه‌دار خوبی بوده و خانه‌ای همیشه آماده برای ورود میهمان‌های سرزده داشته باشید:

-- برای آن که خانه را خوب و کامل نظافت کنید ، برنامه‌ریزی نمایید. قسمت‌هایی که باید تمیز شوند مانند نظافت آشپزخانه، سرویس‌های بهداشتی ، زمین و پنجره‌ها را در نظر داشته باشید.وباید بدانید ازکجا شروع وکجا تمام کنید.

-- برای نظافت منزل، همیشه از بالا به پایین شروع کنید.(اگر ازشرکت نظافتی نیروگرفتید بگذارید کارشان را انجام دهد.چون آنها طبق برنامه شرکت خدماتی نظافت منزل را انجام می دهند) در نظافت منزل اگر ابتدا شیشه هارا تمیز کنید.

-- اگردیوار شویی داشتید ،ازبالا شروع کنید به ابعاد یک مترمربع به یک متر مربع تمیز کنید وگرنه کل خانه را گردگیری کنید. از برس‌‌های گردگیر و دستمال مناسب مبل استفاده کنید. روی مبل‌ها را جاروبرقی بزنید. گردوغبار پرده‌ها را با جاروبرقی بگیرید.

ما بهترین متخصصان را استخدام میکنیم


شرکت خدماتی گل یاس امین با اعزام نیروی خدماتی کاردان ومتعهد در غرب ومرکز وشمال ... و تمام نقاط تهران برای نظافت منزل ، خانه تکانی،نظافت دفترکار ، نظافت راه پله و مشاعات ، ونظافت محل کار در خد مت همشهر یان عزیز می باشد .که با انتخاب این شر کت محیط کار تمیز و بهداشتی داشته باشید.

- کارگران نظافتجی منزل وظیفه دارند لباس کار مورد نیاز برای خودشان بهمراه بیاورند؛

- قبل از آمدن نظافتجی منزل تمام وسایل لازم از جمله چند دستمال نخی، ظرفی برای خیساندن دستمال‌ها، چارپایه، تی و دیگر چیزهای لازم را آماده کنید و اگر درخانه این وسایل را ندارید، در تماس‌تان به شر کت خدماتی بگویید تا همراه با کارگر، این وسایل مورد نیاز را هم بفرستند.

شرکت گل یاس امین


شرکت خدماتی نظافتی گل یاس امین با توجه به شرایط کار آماده ارائه خدمات نظافتی مکانیزه و غیر مکانیزه برای ساختمان های خصوص و دولتی در تمام نقاط تهران می باشد. این شرکت با تجربه همکاری با شرکتها و موسسات و ادرات آماده مشاوره در زمینه خدمات نظافت برای شما می باشد.

شما میتوانید به ما اعتماد کنید


کارپردازان این مجموعه معتبر ترین معرفی نامه ممکن را به مشترکین زمان ورود به منزل تقدیم میکنند که به صورت تمام چاپ و بدون دست نویس میباشد و این موضوع باعث اطمینان خاطر تمام مشتریان عزیز شده است .

جهت سفارش خدمات تیم گل یاس امین با شماره تماس 09120520230 دفتر مرکزی 66706301 حاصل فرمایید