خدمات قالیشویی

حرفه ای ترین و بهترین قالیشویی تهران

قالیشویی گل یاس امین سالهاست که با ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود توانسته است، اعتماد بسیاری از شهروندان تهرانی را به سمت خود جلب نمایید.

در قالیشویی گل یاس امین انواع خدمات شستشو فرش دستباف, فرش ماشینی, فرش ابریشمی, شستشوی موکت, شستشوی تشک خوشخواب و کلیه خدمات مربوط به شستشوی مبلمان به صورت حرفه ای انجام می گیرد.

تمامی خدمات ما به وسیله نیروهای حرفه ای و با استفاده از  مواد شوینده عالی صورت می گیرد, تا بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهیم.

ساکن هر جای تهران که باشید می توانید به راحتی با ما تماس بگیرید و نیروهای ما در سریعترین زمان ممکن به محل شما مراجعه خواهند کرد و پس از بررسی حداقل قیمت ممکن برای شستشو برای شما فاکتور خواهد شد.

ویژگی های منحصر به فرد قایشویی گل یاس امین

در تهران قالیشویی های بسیار زیادی وجود دارد ولی بدون شک قالیشویی گل یاس امین با ارائه خدامات ویژه خود بهترین قالیشویی تهران می باشد این خدمات ویژه عبارتند از:

 • بهترین قیمت گذاری

در حال حاظر شرایط اقتصادی برای تمامی افراد جامعه سخت شده است و ما شرایط سخت فعلی را درک می کنیم, به همین دلیل ما با پیروی از قیمت گذاری های صنف قالیشویی حداقل هزینه را از شما خواهیم گرفت.

 • نیروی کار حرفه ای

تمامی نیرو های قالیشویی گل یاس امین بیشتر از ۱۰ سال سابقه کاری دارند و در کار خود خود حرفه ای شده اند, به همین دلیل بهترین کفیت شستشو به شما ارائه خواهد شد.

 • استفاده از مواد شوینده عالی

همواره کیفیت شستشو برای ما بیشترین اولویت را دارد و از این رو در روند شستشو از با کیفیت ترین مواد شوینده استفاده می کنیم تا در نهایت شستشوی فرش ها به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد.س

 • ضمانت در شستشو

ما به کار خود اعتماد داریم و برای جذب اعتماد شما, با ضمانت شروع به شستشوی فرش های شما خواهیم کرد و در نهایت رضایت شما را جلب خواهیم کرد.

 • سرعت در انجام کار

هر زمانی که با ما تماس بگیرید ما در کوتاه ترین زمان ممکن به محل شما مراجعه خواهیم کرد و در حداقل زمان ممکن کار را به شما تحویل خواهیم داد.

 • مشتری مداری

تمامی سعی قالیشویی گل یاس امین در این است که تمامی مشتریان از ما راضی باشند, به همین دلیل ما سعی می کنیم تمامی خواسته های مشتریان را عملی کنیم و در تمامی ساعات اداری پاسخ گو به شما عزیزان می باشیم.

 • شستشو در محل

در صورتی که نیاز به شستشو در محل دارید می توانید روی ما حساب کنید, ما بهترین نیرو های کاری خود را برای شما ارسال خواهیم کرد و شستشو را در محل برای شما انجام می دهیم.

 • ارائه خدمات ویژه

علاوه بر شستشو های عادی می توانید کار هایی همانند: اعلاء شویی, رنگ بری, لکه بری و یا فقط عملیات خشک شویی را به ما بسپارید.

 • مشاوره رایگان

در نهایت می توانید در روز های اداری با ما تماس بگیرید و ما به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهیم داد. میتوانید با شماره های زیر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید:

غرب: ۶۶۰۹۸۴۳۶ – ۰۲۱

شمال: ۸۸۶۵۵۱۷۲ – ۰۲۱

مرکز: ۶۶۷۰۶۳۰۱ – ۰۲۱

شرق: ۶۶۷۶۲۱۹۴ – ۰۲۱

جنوب: ۶۶۱۹۷۶۸۹ – ۰۲۱

 

 • ارائه خدمات در کل تهران

قالیشویی گل یاس امین با سابقه کاری بیشتر از ۱۰ سال توانایی ارائه خدمات شستشو در کل تهران را دارا می باشد, در صورتی که در هرجای تهران هستید می توانید با ما تماس بگیرد و در کمتری زمان ممکن, ما نیرو های خود را برای خدمت رسانی به شما ارسال خواهیم کرد. بدون شک تنها یک بار کافیست کار خود را به ما بسپارید تا جزو مشتریان ثابت ما شوید.

چه زمانی به شرکت قالیشویی در تهران نیاز داریم؟

حتی اگر قالیچه سلیمان هم در خانه داشته باشیم، بازهم کثیف می‌شود و نیاز به شستشو پیدا می‌کند.

گاهی نیز فرش‌ها و قالی‌ها به دلیل استفاده زیاد فرسوده می‌شوند و نیاز به رفو کردن فرش پیدا می‌کنند.

معمولا در مواقع زیر به خدمات قالیشویی در تهران نیاز داریم:

 • قالی و فرش منزل کثیف شده باشد و نیاز به شستشو داشته باشد.
 • مواد رنگی روی فرش و قالی ریخته باشد و نیاز به لکه‌بری فرش داشته باشد.
 • گوشه‌ای از فرش پوسیده باشد و نیاز به ترمیم داشته باشد.
 • برای ترمیم ریشه فرش نیاز به رفوگر فرش داشته باشیم.
 • برای شستن تابلو فرش یا فرش های ابریشمی نیاز به شستشوی تخصصی فرش داشته باشیم.

البته خدمات مربوط شستشوی فرش و رفوگری فرش به موارد بالا محدود نمی‌شود و به هر دلیلی دیگر می‌توانید از متخصصان قالیشویی و رفوگری در گل یاس امین بخواهید که به شما کمک کنند.

من به خدمات قالیشویی نیازمندم

با کلیک بر روی دکمه زیر وارد صفحه سفارش آنلاین شوید و سفارش خود را ثبت کنید تا برنده ۱۰% تخفیف ویژه گردید.
سفارش آنلاین
تماس بگیرید!