شستشوی فرش ماشینی

شستشوی فرش ماشینی یکی از پررنگ‌ترین عناوینی است که در بین خدمات منزل به چشممان می‌خورد. فرش‌های ماشینی به دلیل تنوع بالا و قیمت مناسب، مورد استقبال بسیاری از مردم هستند. این فرش‌ها همچنین در کیفیت‌های بسیار بالا تولید می‌شوند و گاهی تشخیص تفاوتشان با فرش‌های دستی بسیار دشوار می‌شود.

تمامی این مزیت‌ها دست‌به‌دست هم می‌دهند تا شستشوی فرش ماشینی به یکی از پرطرفدارترین واصلی‌ترین خدمات آنلاین قالیشویی‌ها تبدیل شود. خدمات منزل گل یاس امین هم از این قاعده مستثنا نیست و نظافت کامل و اصولی فرش‌های ماشینی‌تان را بر عهده می‌گیرد. اگر شما هم یکی از استفاده‌کنندگان فرش ماشینی هستید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

شستشوی فرش ماشینی
اهمیت شستشوی فرش ماشینی

چرا باید به شستشوی فرش ماشینی اهمیت دهیم؟

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید می‌خواهید تمامی کارها را خودتان انجام دهید، باید بدانید شستشوی فرش ماشینی متفاوت است!

فرش‌های ماشینی نسبت به فرش‌های دستی ویژگی‌های خاص خودشان را دارا می‌باشند.

ازجمله آن‌ها می‌توان به این موضوع اشاره کرد که تاروپود این فرش‌ها مصنوعی و پلاستیکی است و نسبت به انواع دستی، گردوغبار بیشتری را به خود جذب می‌کند.

به‌طورکلی فرش‌های ماشینی آلودگی بیشتری را در خود نگه می‌دارند؛ در حالی ممکن است اصلاً به چشم نیاید! به همین سبب است که باید برای نظافت این نوع از فرش‌ها اهمیت ویژه‌ای قائل شد.

گاهی بانظافت ساده خانگی می‌توان تا تمیزی را به فرش هدیه داد، اما برای لکه‌های و کثیفی‌های عمیق‌تر، نیاز به استفاده از تخصص در این زمینه است.

همین الان سفارش شستشوی فرش ماشینی را بصورت آنلاین ثبت کنید و از تخفیف ویژه ما برخوردار گردید!

شستشوی فرش ماشینی را باید به متخصصش سپرد!

آیا تابه‌حال فکر کرده‌اید چرا از شستشوی فرش ماشینی با عنوان فعالیتی تخصصی یاد می‌شود؟پاسخ به این سؤال تا حد زیادی به ویژگی‌های این نوع از فرش مرتبط می‌شود.

همان‌طور که در ابتدا گفتیم تنوع فرش‌های ماشینی بسیار بالا است! البته خوب است بدانید این تنوع تنها در شکل ظاهری خلاصه نمی‌شود و به جنس مواد به‌کاررفته در آن‌هم بستگی دارد.

هرکدام از این مواد و هر نوع از فرش‌ها، نیازمند روش و شیوه خاص خود برای شست‌وشو هست.

به‌عنوان‌مثال نوع مواد به‌کاررفته در این فرش‌ها را می‌توان در دسته‌های ابریشمی، پشمی، کرک، آکریلیک و …. قرارداد.

تمامی این جنس‌ها شیوه شست‌وشو و نظافت خاص خودشان را دارا می‌باشد.

خدمات منزل آنلاین گل یاس امین برای نظافت درست و اصولی فرش‌های شما مطابق به نوعشان بسیار اهمیت قائل است.

شستشوی فرش‌ها مطابق با جنسشان به‌طور خاص انجام می‌شود.

بنابراین نیاز به دغدغه در این زمینه وجود ندارد؛ چراکه فرش‌ها شکل اولیه خودشان را حفظ خواهند کرد و تنها تفاوت قبل و بعدشان در تمیزی‌شان خلاصه می‌شود.

نحوه شستن فرش در قالیشویی

این حق شما است که بخواهید بدانید قالی‌شویی‌ها چگونه و از چه طریقی فرش‌های ماشینی را نظافت می‌کنند.

در ابتدا باید بدانید این نظافت توسط دستگاه‌هایی تماماً خودکار انجام می‌شود، که روند فعالیت این دستگاه برای انواع فرش متفاوت است.

به‌عنوان‌مثال برای فرش‌های ماشینی پیش از آنکه فرش‌ها را وارد دستگاه کنند، خاک‌گیری می‌شوند تا گردوخاک آن‌ها به‌طور کامل گرفته شود.

در مرحله بعدی فرش‌ها توسط آب‌پاشی خیس می‌شوند و در داخل دستگاه قرار می‌گیرند. برنامه‌ریزی این دستگاه را مختص فرش‌های ماشینی قرار می‌دهند؛ تا آن را بشوید و آب‌کشی کند.

دقت داشته باشید آبکشی دستگاه همراه با آب فراوان است تا اثری از مواد شوینده مخصوص در فرشتان باقی نماند.

دستگاه-شستشوی-فرش

پس از شستشوی فرش ماشینی نوبت به خشک‌کردن آن می‌رسد. در این مرحله از روش‌های متفاوتی می‌توان استفاده کرد.

ازجمله این روش‌ها خشک‌کردن طبیعی توسط آفتاب و یا دستگاه‌های خشک‌کننده هستند.

اگر فرش شما دارای ایراد می‌باشد و علاوه بر نظافت می‌خواهید آن را هم برطرف کنید، می‌توانید از خدمات‌ترمیم فرش هم بهره ببرید.

علاوه بر سفارش آنلاین می توانید بصورت تلفنی نیز با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید!

چرا باید از خدمات شستشوی فرش ماشینی گل یاس امین استفاده کرد؟

اگر جست‌وجوی کوچکی در اینترنت برای خدمات شستشوی فرش ماشینی انجام دهید، متوجه خواهید شد شرکت‌های قالیشویی زیادی هستند که این نوع از خدمات را ارائه می‌دهند. دراین‌بین بهترین شرکت کدام است و خدمات آنلاین چه شرکتی ما را به نتیجه دلخواهمان می‌رساند؟ برای پاسخ به این سؤال توجه به دو نکته بسیار ضروری است:

تجربه حرف اول را می‌زند!

زندگی در جامعه امروز به همه ثابت کرده است که دانش تنها کافی نیست و مکمل قوی آن تجربه است.

در نظر بسیاری از افراد شستشوی فرش ماشینی کاری بسیار ساده و پیش‌پاافتاده به نظر می‌رسد؛ اما برای آنکه بهترین نتیجه را از کارتان بگیرید، باید به‌تمامی جزئیات دقت داشته باشید و تجربه چاشنی فعالیتتان باشد.

خدمات آنلاین منزل گل یاس امین، از سال ۱۳۹۲ شروع به کارکرده است و متخصصان آن تجربه لازم را برای جلب رضایت شما تضمین می‌کنند.

همچنین شستشو توسط بهترین دستگاه‌ها انجام می‌شود.

ازجمله مهم‌ترین مزیت دستگاه‌های قالیشویی آن است که سریعاً به خواسته‌تان می‌رسید و نیازی به صبر برای انجام خدمات نیست. به‌علاوه سلامت فرشتان را تضمین می‌کنید.

بهره بردن از مزیت‌ها تنها در کنار تکنسین مربوطه قابل انجام است تا نظافت دلخواه را به فرشتان هدیه دهید.

نظافتی که همراه با بهترین مواد مناسب شست‌وشو انجام می‌شود.

تعهد اولویت ماست

از دیگر عواملی که هنگام استفاده از خدمات شستشوی فرش ماشینی شرکت‌های مختلف باید به آن توجه کرد، تعهد و مدیریت است.

مدیریت است که کمک می‌کند تمامی کارها طبق برنامه‌ریزی و در زمان‌بندی خودش انجام شود تا بتوان تعهد را محقق کرد و به‌موقع شمارا به خواسته‌تان رساند.

مشتریان زیادی هستند که از اعتماد به شرکت‌های خدماتی آنلاین پشیمان هستند و فرش به‌موقع به دستشان نرسیده است! یا حتی ممکن است شرکت خوش‌قولی خودش را ثابت کرده باشد، اما برای سلامت فرش ارزش قائل نبوده باشد.

خوب است بدانید در سامانه ثبت سفارش آنلاین خدمات خانگی گل یاس امین، این نگرانی‌ها معنا ندارد و جلب رضایت مشتری و تعهد، اولویت ما است.

اگر از کیفیت کار ما رضایت نداشتید ما با کمال میل جبران خسارت خواهیم کرد

شستشوی-فرش-ماشینی-گل-یاس امین

چگونه ثبت سفارش کنیم؟

برای ثبت سفارش و استفاده از خدمات آنلاین خانگی، کار سختی در پیش ندارید. تنها کافی است وارد سایت شوید، در بخش ثبت سفارش اقدام کنید. اگر علاقه‌ای به انجام کارهای اینترنتی ندارید، می‌توانید از طریق تماس با مجموعه سفارشتان را ثبت کنید. لازم است به ذکر است در حال حاضر خدمات شرکت ما در تهران ارائه می‌شود! اگر ساکن شهرهای دیگر هستید، به‌زودی منتظر ما در شهر خودتان باشید!

 

تماس بگیرید!