یک اتفاق بی نظیر

لوله کشی

یکی از خدمات  اساسی و مهم  گل یاس امین خدمات لوله کشی از صفر تا صد کار می باشد. 

جهت آشنایی هرچه بیشتر شما عزیزان به توضیحات مفصلی در رابطه با تمامی جزئیات کار لوله کشی پرداخته ایم. در ادامه با ما باشید تا به اهمیت لوله کشی به صورت اصولی و درست پی ببرید.

خدمات لوله کشی

به‌طورکلی کاربرد لوله‌کشی در صنایع مختلف و برای تأسیسات صنعتی، برای انتقال مواد شیمیایی، سامانه‌های پنوماتیک و هوای فشرده و شبکه آب‌رسانی شهری، صنعتی و کشاورزی استفاده می‌شود.

اما یکی از مهم ترین کاربردهای لوله کشی، درساخت ساختمانها می باشد.

در لوله کشی ساختمان  متناسب با نوع انتقال ماده اعم از مایع، گاز و … ملزم  به نصب لوله های سیمانی، فلزی و پلاستیکی می باشید.

اگر بخواهیم توضیح دقیق و مناسبی از لوله کشی داشته باشیم میتوان گفت لوله کشی مراحل اتصال و نصب لوله ها در ساختمانها جهت انتقال آب و گاز می باشد.

 چالش مهم در لوله‌کشی ساختمان ها این است که کار لوله کشی باید به‌صورت کاملاً اصولی و حرفه‌ای انجام شود و نادیده گرفتن  این موضوع  مهم و اساسی،  فجایع جبران ‌ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

درست صورت نگرفتن مراحل سیستم لوله‌کشی ساختمان حتما مشکلاتی را  در آینده برای شما ایجاد خواهد کرد.

ممکن است این گونه به نظرتان بیاید که لوله‌کشی ساختمان کار بسیار پیش ‌پا افتاده ای است، اما باید بدانید که اگر مراحل کار لوله کشی به‌صورت اصولی و طبق قوانین ونکات اساسی کار انجام نشود می‌تواند از نظر مالی برای شما بسیار پرهزینه باشد.

مسئله دیگر در مبحث لوله‌کشی ساختمان این است که اگر مراحل کار با تمرکز و به درستی  انجام نگیرد علاوه بر هزینه‌های بالا وقت و انرژی  شمارا نیز به هدر داده و شما را دچار دردسرهای زیاد در رابطه با تخریب و بازسازی خواهد کرد.

با توجه به تمامی مسائل گفته شده میزان اهمیت کار لوله کشی در ساختمان برای شما روشن شد، بنابراین  برای اینکه در این مسیر متضرر نشوید باید کار لوله کشی ساختمان خود را به یک شخص ماهر و متخصص واگذار کنید.

تیم لوله کشی گل یاس امین متشکل از نیروهای متخصص و ماهری است که در رابطه با انجام اصولی کار لوله کشی ساختمان هایتان به شما تضمین خواهد داد.

تیم ما به طور کامل با رعایت قوانین و قواعد مشخص و  بر اساس محاسبات مهندسی و بسته به شرایط جغرافیایی هر منطقه به ‌صورت دقیق و اصولی به کار لوله کشی ساختمان شما رسیدگی خواهند کرد.

رعایت این اصول و قوانین توسط تیم ما  باعث  صرفه‌جویی در تهیه مواد اولیه،  جلوگیری از بروز خطا بعد از نصب و استفاده،  استاندارد بودن لوازم لوله‌کشی به کار رفته  و جلوگیری از دوباره‌کاری و خسارت های مالی و اقتصادی خواهد شد.

طرح ویژه

همین امروز سفارش خود را ثبت کنید و از تخفیف ویژه ما برخوردار گردید

چرا انتخاب شرکت گل یاس امین را توصیه می کنیم؟

انجام کار لوله کشی در ساختمان ها نیازمند رعایت یک سری نکات فنی و ایمنی می باشد که تیم لوله کشی گل یاس امین نکات  زیر را در تمامی مراحل کار لوله کشی با دقت و تمرکز رعایت می کنند:

  • تیم گل یاس امین لوله کشی را در کوتاه‌ترین مسیر و با کمترین پیچ و خم و در عین حال موازی یا عمود بر دیوارهای ساختمان انجام می دهند که اینکار سبب پایین آمدن هزینه ها و حفظ زیبایی و استانداردهای ساختمان سازی خواهد شد.
  • تیم گل یاس امین از نصب لوله های آب و فاضلاب در کنار هم اجتناب می کنند زیرا بر اثر گذشت زمان و تشکیل پوسیدگی در لوله ها و از بین رفتن آب بندی آنها، احتمال دارد تراوش و آلودگی آب های آشامیدنی و بهداشتی باعث آلودگی آنها شود. این کار سبب می شود تا از پاکیزگی آب اشامیدنی خود اطمینان یافته و با کاهش پوسیدگی ها و … ، دوباره کاری و بازسازی ها نیزبه حداقل خواهند رسید.
  • تیم گل یاس امین قبل از اجرای لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان، مسیرهای عبور لوله را با رشته های کاری دیگر (ساختمانی، برقی، مکانیکی) مطابقت داده تا با هماهنگی، مانع از دوباره کاری های احتمالی جلوگیری شود.
  • تیم گل یاس امین برای محافظت از لوله‌ها آن‌ها را در پوششی قرار داده و بعد از استفاده نیز مسیر لوله‌کشی را با سیمان می پوشانند.
  • تیم گل یاس امین از اورینگ‌های اصلی در لوله کشی جهت جلوگیری از مشکل نشتی و هزینه‌های زیاد برای تعمیر آن قسمت‌ها به همراه دارداستفاده می کند..
  • تیم گل یاس امین از فوم لوله مقاوم و پوشاندن لوله‌ها در سرما در سیستم لوله‌کشی ساختمان استفاده می کنند زیرا گرما و سرمای زیاد به لوله‌ها آسیب‌زده و سبب کاهش طول عمر آن‌ها خواهد شد.
  • تیم گل یاس امین جهت دسترسی مناسب ساکنان ساختمان ها به آب تمیز از لوله‌های مناسب که آسیب‌رسانی کمتری دارند استفاده می کنند.

در ادامه قصد داریم به معرفی انواع لوله کشی با توضیحاتی کوتاه بپردازیم تا به درستی  باخدمات مختلف لوله کشی آشنا شده و به راحتی بتوانید آنها را انتخاب و در نهایت با اطمینان کامل خدمات را دریافت کنید.

اگر نیاز به آشنایی بیشتر با هر یک از خدمات داشتید در مقاله ای  جداگانه به تفصیل به هریک از خدمات در همین سایت پرداخته شده است.

انواع لوله کشی در ساختمانها

  • لوله کشی فاضلاب

فرآیند لوله کشی آب و فاضلاب جهت تهیه و توزیع درست  و پاکیزه آب تصفیه شده برای آشامیدن و مصارف دیگر بهداشتی و خارج کردن فاضلاب حاصله از محیط های  مسکونی می باشد.

لوله کشی فاظلاب نیز بسیار نیاز به تمرکز و تبحر دارد.

ما در مقاله ای جداگانه به تشریح کامل این مبحث پرداخته ایم. 

برای اطمینان از لوله کشی درست فاضلاب می توانید از خدمات ما استفاد کنید.

لوله کشی فاضلاب
  • لوله کشی شوفاژ و پکیج

استفاده از پکیج شوفاژ مزایای بسیاری را به همراه دارد و به همین دلیل امروزه استفاده از پکیج ها رواج بسیار زیادری در پیدا کرده است.

این مزایا شامل مصرف پایین برق و گاز، بازدهی و سیستم ایمنی بالا و … می باشد و اولین گزینه اکثر مالکان و سازندگان املاک برای سیستم گرمایشی ساختمان استفاده از پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور است که پرواضح است که اگر لوله کشی انها به صورت اصولی صورت نگیرد شما را متحمل ضررهای بسیاری خواهد کرد.

  انواع روش ها و توضیحات بیشتر این نوع لوله کش در مقاله ای به صورت جداگانه در سایت قرار گرفته است.

برای آشنایی بیشتر با لوله کشی پکیج به آن مراجعه کرده و در صورت نیاز به خدمات با کیفیت در این زمینه روی تیم گل یاس امین حساب کنید

  • لوله کشی آب

لوله کشی آب  در ساختمانها از اهمیت بسیاری برخوردار است. زیرا لوله های آب بسیار در معرض پوسیدگی و نهایتا آلودگی آب می باشند.

پوسیدگی در لوله آب خود را بصورت نشتی و گرفتگی در لوله آب و در نتیجه به صورت کاهش فشار آب نشان میدهد. در نتیجه استفاده از لوله با جنس مناسب و متناسب با محیط ساختمان اهمیت زیادی دارد.

اگر خواستار دریافت این سرویس و اشنایی بیشتر با این بحث می باشید توصیه ما این می باشد که مقاله اختصاصی در رابطه لوله کشی آب ساختمان ها در همین سایت مراجعه فرمایید.

لوله کشی آب

ابتدا از همراهیتان تا پایان این مقاله نهایت سپاس و تشکر را داریم و امیدواریم در این مسیر مهم در امر ساختمان سازی توانسته باشیم قدمی هرچند کوچک در جهت آشنایی شما با مراحل و خدمات لوله کشی برداشته باشیم.

شما در هر لحظه می توانید روی خدمات ما حساب کنید. با افتخار منتظر تماس شما هستیم

من به خدمات لوله کشی نیازمندم

با کلیک بر روی دکمه زیر وارد صفحه سفارش آنلاین شوید و سفارش خود را ثبت کنید تا برنده ۱۰% تخفیف ویژه گردید.
سفارش آنلاین
تماس بگیرید!