نظافت شرکت و محل کار

 

نیروی انسانی در هر مجموعه ای، اصلی ترین سرمایه آن مجموعه به شمار می رود.

سلامت جسمی و روانی نیروی شاغل می تواند باعث افزایش راندمان و بازدهی مجموعه تحت مدیریت شما گردد.

یکی از مهمترین مواردی که باید توسط کارفرمایان در هر سازمان و ارگانی مورد توجه قرار گیرد، توجه به ایمنی و سلامت پرسنل و افزایش تمرکز فعالیت آنها می باشد.

اولین و شاید مهمترین اقدام در این زمینه پرداختن به موضوع نظافت و سلامت محل کار می باشد.

اگر نظافت محل کار بصورت منظم و در دوره های زمانی معین صورت نگیرد موجب انباشت زباله و آلودگی و انتقال بیماری از افراد به یکدیگر خواهد شد.

عموما ادارات و سازمانها برای رفع این مشکل و در جهت دریافت بهترین خدمات در کمترین زمان، اقدام به واگذاری امور نظافت به شرکتهای خدمات نظافتی می نمایند.

شرکت خدماتی گل یاس امین مفتخر است که با سالها تجربه، همکاری گسترده ای با نهادها و سازمانها و شرکتهای خصوصی داشته است و درصد بالای رضایت مشتریان دلیل این موفقیت بزرگ است.

نظافت محل کار
رضایت کارفرمایان
تعدد مشتریان
خدمات انجام شده
آموزش و تجربه نظافتچی

مایل به دریافت خدمات نظافت شرکت هستم

به راحتی از طریق صفحه سفارش آنلاین درخواست خود را ثبت کنید و از ۱۵% تخفیف ویژه ما برخوردار گردید.

ما در گل یاس امین چه خدماتی برای شما انجام می دهیم؟

۰

نظافت کف و کفپوش 

ادارات و مکانهای اشتغال معمولا در به علت تعدد رفت و آمد پرسنل و ارباب رجوع محل بسیار مناسبی جهت رشد میکروبها و آلاینده های مختلف و بیماری زا می باشد.

به همین دلیل نظافت منظم و دقیق کف و کفپوشهای محل کار تاثیر بزرگی در حفظ سلامت کارکنان دارد.

ما در گل یاس امین به منظور نظافت هرچه بهتر و سریعتر از دستگاه اسکرابر و کاملا مکانیزه استفاده می کنیم.

این دستگاه قادر است با توجه به قدرت مانور بالا اقدام به نظافت و شستشوی کف و کفپوشها نماید.

اگر سطح کف  اداره یا شرکت شما بوسیله موکت فرش شده است، در این صورت آلودگی های مختلف در داخل الیاف و پرز آنها به دام افتاده اند و فقط توسط جاروبرقی های با قدرت بالا قابل نظافت هستند.

ما با تجهیزات به روزی که در اختیار داریم این کار را برایتان انجام خواهیم داد تا محیط ایده آلی برای کرکنان فراهم آوریم.

۰

گردگیری سطوح

پس از اینکه کار تمیزکاری کف و کف پوشها به پایان رسید، حالا نوبت به نظافت و گردگیری میز و صندلی ها و تمامی سطوحی است که در معرض گرد و غبار قرار گرفته اند.

برای نظافت این سطوح از ابزارهایی نظیر دستمال تنظیف، دستمال گردگیری، مواد شوینده و ضدعفونی کننده معتبر و مجاز استفاده می شود.

شرکت خدمات نظافتی گل یاس امین در پروسه نظافت خود اقدام به شستشو و گردگیری کامل تمامی سطوح اعم از میز و صندلی ها، درب و پنجره ها، شیشه ها، آشپزخانه، اپن و کابینتها می نماید.

۰

نظافت سرویس های بهداشتی

اگر محل کار شما از مراکزی است که با مراجعه متعدد افراد مختلف روبرو است، قطعا سرویسهای بهداشتی بستری مناسب برای رشد و انتقال انواع باکتری و ویروسها خواهد بود.

برای اینکه سلامت پرسنل و مراجعین به مخاطره نیفتد، نظافت سرویسهای بهداشتی باید همه روزه و در دفعات متعدد انجام پذیرد.

ما در گروه نظافتی گل یاس امین با نظافتچی های آموزش دیده ای که در اختیار داریم اقدام به شستشوی کامل شیرآلات، روشویی ها، کف و دیوارها، آیینه ها و تمامی شیشه ها می نماییم.

همچنین برای نظافت مجموعه از ابزار نظافتی دقیق نظیر تی آنتی باکتریال، تی مخزن دار، سطل های مخصوص، دستمال نظافت آنتی باکتریال، کیسه مخصوص زباله و مواد شوینده تخصصی بهره می بریم.

ما به سختی در تلاش هستیم تا محل کار شما تمیز و ایمن باشد.

تعهد و تخصص در کنار استفاده از بروزترین ابزار نظافت محل کار باعث شده است که شرکت گل یاس امین یکی از پیشرو ترین ها در این زمینه باشد. اگر شما هم نیاز به نظافت شرکت یا محل کار خود دارید همین الان سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
تماس بگیرید!