مبل شویی گل یاس امین
بهترین مبل شویی در تهران
۱۳۹۸-۱۰-۰۵
شستشوی مبل در منزل
مزایای شستشوی مبلمان در منزل
۱۳۹۸-۱۰-۰۵

هزینه شستشوی مبلمان در منزل چقدر است ؟

مبل شویی گل یاس امین

مزایای شستشوی مبلمان با دستگاه مبل شویی

مبل به راحتی تعداد زیادی خاک از خز حیوانات ، ذرات مواد غذایی ، گرد و غبار و بسیاری از باکتری های دیگر را که می تواند به سلامتی شما آسیب برساند ، جذب می کند که ما با چشم قادر به دیدن آنها نیستیم. اگرچه تمیز کردن منظم برای از بین بردن همه کثیفی هایی که در اعماق شکاف ها پنهان هستند کافی نیست. حتی بدترین این کثیف ها باعث ایجاد قارچ و باکتری می شوند که می تواند بسیاری از مشکلات سلامتی مانند بوی بد و حتی مشکلات مربوط به آلرژی را ایجاد کند.
مبل شویی گل یاس امین

شستشوی مبلمان خود را به یک شرکت مبل شویی خوب بسپارید

از آنجا که مبل شویی یک صنعت تخصصی است و شستشوی مبلمان بسیار به صرفه تر از تعویض آنهاست از این رو سپردن مبلمان به متخصصان یک شرکت مبل شویی خوب ( مانند : مبل شویی گل یاس امین ) بهترین گزینه است.

شرکت مبل شویی گل یاس امین برای از بین بردن همه کثیفی ها ، گرد و غبار و آلودگی های خشک از مبل و فرش شما از ماشین های تمیز کننده قدرت ویژه صنعتی استفاده می کنند. همچنین متخصصان مبل شویی گل یاس امین در هنگام شستشوی مبلمان نوع مواد شوینده برای شستشوی مبلمان را طبق جنس ،نوع و رنگ پارچه انتخاب می کنند . بسیاری از محصولات تمیز کننده موجود در فروشگاه ها می توانند سمی و خطرناک باشند. شرکت مبل شویی گل یاس امین از مواد مبل شویی نانو سازگار با محیط زیست استفاده می کند و تمام اقدامات احتیاطی لازم را انجام می دهند.

کار پردازان متخصص مبل شویی گل یاس امین می دانند چگونه به درستی هر نوع مبلی را تمیز کنند. اگر یک محصول تمیز کننده اشتباه در نوع خاصی از پارچه اعمال شود ، می تواند باعث ایجاد لکه های بدن شود و مبلمان شما را پاره کند.
مبل شویی در منزل کرج

چگونه یک مبل شویی خوب انتخاب کنیم ؟

چگونه یک مبل شویی خوب انتخاب کنیم؟ شستشوی مبلمان اگر طبق اصول اصلی خود انجام نشود باعث خرابی و از بین رفت بافت پارچه مبلمان خواهد شد. برای جلوگیری از این قبیل مشکلات و حوادث برای مبلمان ،  شما نیاز به یک مبل شویی با تجربه و مورد اعتماد دارید. امروزه با افزایش خانوار ها در سطح شهر نیاز به شستشوی مبلمان نیز هر روز بیشتر و بیشتر می شود و در این بین شرکتهایی راه اندازی می شوند تا خدمات شستشو انواع صندلی،شستشوی  مبل، موکت و … را ارائه می دهند. و دامنه انتخاب برای مشتریان هر روز وسیع تر می شود، اما انتخاب یک مبل شویی معتبر همیشه مهمترین گزینه برای یک خانواده است 

نکته : حتما هنگام جستجو یک مبل شویی خوب به نکات زیر توجه کنید.

معیارهای انتخاب بهترین مبل شویی تهران

۱. مجاز بودن مبل شویی(اینکه شرکت مبل شویی یک شرکت ثبت شده با شماره ثبت باشد )
۲. در دسترس بودن مبل شویی( اینکه شرکت مبل شویی در حومه شهر باشد)
۳. کیفیت خدمات مشتری ( شامل نوع برخورد با مشتری، کیفیت شستشو، استفاده از مواد شستشوی مبلمان نانو، عمل به تمام تعهدات خود ، استفاده از لکه بر) ۴. میزان رضایت مشتریان از آن شرکت (تحقیق و پرسش از دوستان و آشیانان)

مبل شویی گل یاس امین

نمونه شستشوی مبلمان  در مبل شویی گل یاس امین

عوامل موثر بر هزینه شستشوی مبلمان

 مهم ترین عواملی که روی قیمت شستشوی مبلمان در منزل  تاثیر دارند عبارتند از:

اندازه و تعداد قطعات مبلمان

هزینه شستشوی مبل با توجه به تعداد ست مبلمان و همچنین پشتی ها و نشیمن های جدا شونده محاسبه می شود. هر چه اندازه مبلمان و قطعات آن بیشتر باشد، ماده شوینده و شامپو نانو بیشتری برای شستشوی مبل، استفاده شده و زمان اجرای کار نیز افزایش پیدا می کند. بدون تردید تعداد پشتی ها و نشیمن های جداشونده روی هزینه شستشوی مبل اثر گذار هستند. 

جنس پارچه مبل

روش شستشوی مبل پارچه ای با پارچه های نفیس به لحاظ حساسیت کمی متفاوت است. به طور مثال انواع مبلمان چرمی نیاز به دقت بیشتری برای شستشو دارند. از طرفی هزینه شستشوی مبلمان آنتیک و عتیقه با توجه به ارزش بالای مبلمان، متفاوت تر از مبلمان پارچه ای است.

برای شستشوی مبلمان آنتیک باید از مواد مبل شویی نانو استفاده کرد شامپو نانو و یا شوینده های خارجی  تاثیر مستقیم روی هزینه شستشوی مبلمان دارد.

نوع رنگ پارچه

سومین عامل موثر در هزینه شستشوی مبلمان در خانه نوع رنگ پارچه مبل است . به عنوان مثال : مبلمان با رنگ روشن تر نیاز به شستشوی بیشتری دارند پس در نتیجه هم زمان اجرای کار افزایش می یابد هم ماده شوینده نانو بیشتر استفاده میشود .نتیجتا اگر رنگ پارچه مبلمان روشن باشد  در افزایش هزینه تاثیر دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید!
به کمک نیاز دارید؟ با ما گفتگو کنید