چه کاری برای شما میتوانیم انجام دهیم؟

نظافت شرکت – نظافتچی شرکت

خدمات نظافتی گل یاس امین

تاریخ تاسیس ۱۳۷۵

شرکت خدماتی نظافتی گل یاس امین در امور خدماتی و نظافتی در تهران مفتخر است تا با بهره گیری از مدیریت تحصیل کرده و پرسنل تلاشگر خود در زمینه های مختلف خدماتی و با هدف جلب رضایت حداکثری متقاضیان خدمات از طریق وقت شناسی ,تمیزی ظاهری,کیفیت نظافتی و پذیرش پیشنهادات و انتقادات... با اینکه نظافت منزل از جمله کارهای روزانه و هفتگی خانم های خانه دار است، اما امروزه در شهر های بزرگ به علت شاغل بودن اعضای خانواده، نظافتچی ها وکارگرهای شرکت خدماتی این کار را انجام می دهند. نظافتچی منزل با استفاده از مواد شوینده ی مطمئن و کم ضرر به بهترین نحو به تمیز کردن منزل شما می پردازد. شما هم بهتر است قبل از آمدن نظافتچی منزل تمام وسایل مورد نیاز او از جمله چند دستمال نخی، ظرفی برای خیساندن دستمال‌ها، چهارپایه، تی و … را آماده کرده باشید.


نظافت راه پله

همان طور که می دانید از مهم ترین قسمت های هر ساختمان، چه اداری و چه مسکونی، راه پله ها و محل های پر رفت و آمد مثل پارکینگ و یا حیاط یک ساختمان می باشد که به دلیل تردد و رفت و آمد زیاد بیشتر و در فاصله زمانی کمی کثیف خواهند شد. از این رو نظافت راه پله از جمله موارد مهم و اساسی در نظافت منزل و محل کار است که مورد توجه بسیاری از مردم قرار می گیرد. شرکت خدماتی نظافتی خدمات کلی این مجموعه شامل: – نظافت منزل -نظافت محل کار -کلیه خدمات نظافتی -نظافت مجتمع های تجاری و اداری به صورت کنترات -نگهداری کودک و سالمند -پذیرایی مجالس و میهمانی ها -تامین نیروی آبدارچی -خدمات سریع به تمام نقاط شهر تهران نظافت حیاط و پارکینگ به همراه شستشوی کامل
نظافت کابین آسانسور
تی کشیدن کف راه پله ها
و در انتها تحویل کار به مدیریت ساختمان


بسیار براق

چهار شعبه فعال در تهران تمامی قیمت ها زیر نظر واحد صنفی میباشد اگر از کارگر اعزامی شرکت راضی نبودید ما بدون دریافت هیچ وجهی کارگر دیگری برای شما اعزام می کنیم. .


خدمات نظافتی گل یاس امین

تاریخ تاسیس 1375