خدمات نظافت منزل

امروزه نظافت منزل امری حیاتی به شمار می آید نظافت منزل تاثیر به سزای از نظر روحی و روانی روی انسان دارد امروزه هر کس داری سلامت جسمانی و روحی کاملی برخودار باشد می توانید زندگی رو به رشد تری داشته باشد انسان ها با پیشرفت تکنولوژی، بیشتر به زندگی راحت تر و استفاده از خدمات و امکانات با کیفیت و درعین حال سریع روی می آورند و با پیشرفت های صورت گرفته در زمینه خدمات منزل، رزرو خدمات حمل و نقل، تهیه غذا، خرید کالا و… تنها با چند کلیک امکانپذیر است. در این میان، خدمات نظافت منزل و نظافت محل کار قابل اعتماد و اطمینان، با قیمتی مناسب می تواند بسیار یاری دهنده باشد.

ویژگی های یک نظافتچی در شرکت نظافت منزل گل یاس امین

۱-رضایت مندی منشتری :
یکی از امرهای که شرکت نظافتی گل یاس امین بیشتر به آن دقت می کند رضایت مندی مشتری می باشد در صورت که تا مشتری گرامی از کار نظافتچی رازی نباشد نظافتچی ملزم می باشد که در اختیار مشتری باشد .

۲-وقت شناسی :
وقت شناسی پرسنل یکی از نکات قوت تیم گل یاس امین می باشد که دز زمان مقرر در خانه شما می باشند

۳-تخصص پرسنل :
تخصص یک امری است که با تجربه فراون به دست می آید نظافتچی های شرکت گل یاس امین با گذارنده دوره های آموزشی نظافت منزل به خانه شما اعزام می شود پس مطمئن باشد نظافتچی های اعزامی داری تخصص بالا در نظافت منزل شما را دارند .هرچند ممکن است از نظر خیلی ها نظافت منزل از شستن دیوار و راه پله گرفته تا دیگر ریزه کاری ها به طور کلی کاری آسان ولی خسته کننده باشد اما نیازمند نظافتچی کاملا حرفه ای و با تجربه است.

 

رضایت مندی مشتری 95%
وقت شناسی 90%
تصص پرسنل 85%

حال اگر نکات بالا را مطالعه کردین همین حالا تلفن خود را بردارید و با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید تا در عصر وقت خانه تمیز داشته باشد :

تماس غرب : 66098436

شمال : 88655172

دفتر مرکزی : 66706301

تمام نقاط : 66762194

مدیریت : 09120520230