بهترین مبل شویی در تهران

مبل شویی ارزان و تخصصی گل یاس امین بهترین مبل شویی در تهران | انجام کلیه خدمات خشکشویی ارزان انواع مبل و خوشخواب در محل، محدوده و یا محله شما سرویس سراسر تهران استفاده از با کیفیت ترین مواد شستشو. سرویس فوری در محل و محدوده شما. با استفاده از شامپوی تگزافن آلمانی و کادری مجرب. با ضمانت نامه کتبی و سروس رایگان!

مبل شویی با کیفیت

 

مبل شویی ارزان در تهران

سرویس دهی سراسر تهران به صورت شبانه روزی. انجام کلیه خدمات خشکشویی مبلمان، خوشخواب و موکت در محل شما بدون ریزش آب با استفاده از چند نوع فرچه خشکشویی برای جلوگیری از خراب شدن بافت پارچه ی رویه مبل. خشکشویی انواع مبلمان راحتی، استیل، ترک، میز و صندلی ناهار خوری. خشکشویی مبلمان میکروفیبر و چرمی به صورت تخصصی. برای اولین بار در تهران با دستگاه اتوماتیگ رادکتور آلمانی.

امروزه با افزایش خانوار در تهران بزرگ نیاز خانواده ها به شرکت های مبل شویی بیشتر از سال های گذشته می باشد. رعایت بهداشت و پاکیزگی در منازل یکی از فاکتور های زیبایی منزل و مهمتر از آن بهداشت و سلامت خانواده می باشد. مبل های منزل ما در طول سال به هر دلایل مختلف آلودگی های محیط را به خود جذب میکنند. لکه های آب میوه ها، غذا ها گرد و غبار و … باعث کثیف شدن مبلمان و از بین رفتن ظاهر اولیه آنها می شوند. که این امر باعث کاهش عمر پارچه رویه ی مبل می شود و این کثیفی ها آثار مخربی بر روی بافت مبل و کیفیت اولیه این مبلما جای میگذارند. به همین دلیل خشکشویی مبلمان منزل در هر سال ۲ بار توصیه می شود زیرا علاوه بر تمیزی مبلمان شما باعث جلوه گرفتن آنها و عاری از هرگونه لگه و گرد و غبار می شود. شرکت مبل شویی تخصصی گل یاس امین آماده ارائه دهنده کلیه خدمات خشکشویی مبلمان، خوشخواب و صندلی در سراسر تهران می باشد تا با ماشین آلات و هنر کارمندان خود مبل های شما را به همان کیفیت روز اول برگردانند که علاوه بر تمیزی و خوش جلوه شدن مبل شما باعث افزایش عمر مبل شما نیز شوند.

مواد مورد استفاده در مبل شویی گل یاس امین دارای نرم کننده و تقویت کننده جنس پارچه ی رویه مبل می باشد و به همین دلیل عمر پارچه ی روی مبل شما حفظ می شود و نقش ها و برجستگی های روی پارچه کیفیت خود را حفظ میکندد.

 

شماره های تماس

شماره همراه:

۰۹۱۲۰۵۲۰۲۳۰

شماره دفتر:

۸۸۶۵۵۱۷۲ شمال

۶۶۰۹۸۴۳۶ غرب

۶۶۷۶۲۱۹۴ تمام نقاط

۶۶۷۰۶۳۰۱ دفتر مرکزی

۶۶۱۹۷۶۸۹ مدیریت

چگونه می توان مبلمان را تمیز کرد؟

معمولا در زمانهای خاصی مانند آغاز سال نو و خانه تکانی، بیشتر افراد به فکر شستشو و تمیز کردن مبلهای خود می افتند. افرادی که در منزل خود، حیوان خانگی نگهداری می کنند یا فرزند کوچکی دارند، باید مرتب مبلمان خود را تمیز کنند.

هنگامی که در درزهای مبلمان شما خرده غذا و آلودگی جمع می شود، باید ابتدا با جارو برقی، آنها را خوب تمیز کنید. گاهی اوقات مشاهده می شود که بعد از اتمام مهمانی، لکه های چربی یا چای روی مبل مشاهده می شود. این زمان، باید بهترین روش برای تمیز کردن مبلمان را بلد باشید تا بتوانید مبلهای خود را به درستی تمیز کنید. شما می توانید برای تمیز کردن روکش و تشک های مبلمان خود از شامپو فرش استفاده کنید. سپس لایه ها و دسته های مبل را با دستمال و محلول ضد عفونی کننده ملایم پاک کنید. اگر مبلمان شما چوبی است، تنها با آب و دستمال پاک می شود و بعد از تمیزکاری، باید بدنه چوبی و پایه های مبل چوبی را با روغن طبیعی مانند روغن زیتون آغشته کنید و به آنها جلا دهید.

روش دیگری که برای تمیز کردن مبلمان پیشنهاد می شود، شستشوی مبلها توسط مرکز مبل شویی است. ما به شما توصیه می کنیم برای اینکه مبلمان شما به خوبی تمیز شود، شستشوی مبلهای خود را به یک مبل شویی معتبر بسپارید تا آنها، مبلهای شما را به خوبی شستشو دهند و تمیزشان کنند. این کار باعث صرفه جویی در انرژی و زمان شما می شود.

مراکز مبل شویی می توانند مبلها، کاناپه ها، صندلی های ناهار خوری، کوسن ها و تمام اجزای مبلمان را با استفاده از دستگاه ها و شوینده های ترکیبی خاص برای شما تمیز کنند. بسیاری از افراد که از بوی سیگار و دیگر بوهای ناخوشایند مبلهای خود ناراضی هستند، به جای تعویض مبلهای خود، می توانند به کمک مرکز مبلشویی متخصص بسپارند تا آنها این کار را به صورت کامل انجام دهند و مبلهایشان را مانند روز اول نو کنند. بدیهی است که شستشوی مبلمان، بسیار به صرفه تر از خرید مبلهای جدید است.

بهترین مبل شویی و شستشوی مبل در تهران

شستشوی مبلها در مبل شویی چگونه انجام می شود؟

وقتی شستشوی مبلهای خود را به مبل شویی بسپارید، آنها این مراحل و کارها را برای تمیز کردن مبلمان شما انجام خواهند داد:

 1. در ابتدا مبلها جاروکشی می شوند تا هر گونه ذره غذا و آلودگی از میان اجزای مبلها و محل دوخت و درز مبل برداشته می شود.
 2. روکش مبل و نشیمن گاه مبل، توسط فرچه مخصوص به مواد شوینده آغشته می شود.
 3. بعد از شستن کامل مبل، خشک کردن مبل با دستگاه آبگیری مخصوص انجام خواهد شد.

شاید فکر کنید که بعد از شستن مبلها، آنها کاملا خیس و مرطوب می شوند؛ اما این طور نیست. در مرحله آخر، آب و مواد شوینده وارد شده به مبل، با استفاده از آبکش مخصوص، از داخل مبل بیرون کشیده می شود؛ زیرا اگر این مواد داخل مبل بمانند، باعث پوسیده شدن مبل شما می شود. در انتهای کار مبل شویی، مقداری نم و رطوبت در مبل باقی می ماند که کاملا طبیعی است و در عرض یک روز خشک می شود.

مراکز مبل شویی معتبر و حرفه ای، به افراد خدمات مبل شویی در منزل را ارائه می دهند. یعنی به جای اینکه مبلها برای شستشو جا به جا شوند، افراد در منزل شما حاضر خواهند شد و مبلمان شما را در منزلتان خواهند شست. انجام مبل شویی در منزل، از حمل کردن مبل ها جلوگیری می کند و مانع از پاره شدن یا آسیب دیدگی به مبلها می شود.


هزینه مبل شویی بر چه اساسی تعیین می شود؟

اگر می خواهید مبلهای خود را برای شستشو به یک مبلشویی معتبر بسپارید، لازم است بدانید که این کار با چه هزینه ای انجام می شود. تعرفه انجام خدمات مبلشویی به عوامل زیر بستگی دارد:

 • نوع مبلمان (راحتی، استیل، کلاسیک، سلطنتی و…)
 • جنس پارچه مبلمان (ساتن، کتان، چرم و…)
 • تعداد نشیمن گاه مبل
 • نوع رویه کوبی مبلمان
 • تعداد کوسن ها
 • مواد شوینده مبل (سفارشی یا عادی)
 • خدمات دلخواه مشتری

با توجه به این عوامل، هزینه مبل شویی در منزل محاسبه خواهد شد.

بهترین مبل شویی

بسیاری از افراد، وقتی به دنبال مبل شویی می گردند، دوست دارند که ارزانترین مبل شویی را پیدا کنند. درست است که قیمت مناسب مبلشویی اهمیت دارد؛ اما مهم تر از آن، کیفیت کار آن مبلشویی است. شما باید همواره به دنبال بهترین مبل شویی در تهران باشید.

آیا می دانید بهترین مبل شویی چه ویژگی هایی دارد؟

 • بهترین مبل شویی ، نظافت محل شستشوی مبل را به صورت کامل رعایت می کند و از ریزش آب و مواد شوینده در کف منزل جلوگیری می کند.
 • مبل شویی خوب، می داند که باید پارچه آب گیر یا ضدآب در زیر مبل ها قرار دهد تا آب در منزل مشتری راه نیفتد.
 • مبل شویی باید از مواد شوینده درجه یک استفاده کند و نام مواد شوینده را به مشتری اعلام کند تا او نیز مواد را تایید کند. انجام هرکاری بدون اجازه مشتری مجاز نیست.
 • در صورت درخواست مشتری، باید مواد شوینده را تغییر داد و از مواد موردنظر او استفاده کرد
 • اگر نیاز به جابه جایی مبلمان بود، این کار باید توسط پرسنل مبل شویی انجام شود؛ نه مشتری!
 • افرادی که برای شستن مبلها به محل اعزام می شوند، نباید زمان زیادی را برای شستن مبلها صرف کنند. شستشوی هر سرویس ۷ نفره مبلمان، به حداکثر ۲ ساعت زمان نیاز دارد. مبل شویی های حرفه ای می دانند که اختصاص زمان بیشتر برای شستشوی مبلمان، باعث ناراحتی مشتری و گرفتن وقت او می شود. به همین دلیل، شستشوی مبلها توسط مراکز حرفه ای، به سرعت و با دقت انجام می شود.
 • افرادی که برای شستن مبلها به خانه مشتری می آیند، قبل از اینکه مواد شوینده را به کل سطح مبل آغشته کنند، بخشی از پارچه مبل را به عنوان تست امتحان می کنند و اگر پارچه با مواد شوینده واکنش منفی نداد، کار خود را شروع می کنند.
 • افرادی که به عنوان پرسنل مبل شویی به خانه شما می آیند، باید دارای معرفی نامه مهر و امضا شده از طرف شرکت باشند و با هماهنگی کامل از طرف مرکز مبل شویی وارد خانه شما شوند.

ویژگی های بهترین مبل شویی را خواندید. با داشتن این ویژگی ها، می توانید راحت تر یک مبل شویی مطمئن و حرفه ای پیدا کنید و وظیفه شستشوی مبل های خود را به آنها بسپارید.

مبل شویی با دستگاه چگونه انجام می شود؟

بعضی از مبل شویی ها، به جای شستشو با دست، از دستگاه مبل شویی برای تمیز کردن مبلمان استفاده می کنند. دستگاه مبل شویی، دستگاهی مکانیزه است که با کمک آن می توان سطوح افقی و عمودی مبل را به راحتی شست و تمیز کرد. در دستگاه مبل شویی، یک مخزن برای جمع آوری آب تمیز و یک مخزن برای جمع آوری آب کثیف تعبیه شده است. هم چنین یک موتور مکنده قوی نیز دارد که عمل مکش آلودگی ها و ذرات را انجام می دهد. تولید کف در این دستگاه، توسط کمپرسور انجام می شود. از مهم ترین مزیتهای دستگاه مبلشویی، تولید فوم و کف است. فوم، غلظت زیادی دارد؛ به همین دلیل روی سطح مبل می ماند و آلودگی ها را در خود حل می کند. به دلیل داشتن قدرت پاک کنندگی زیاد، استفده از دستگاه مبل شویی، روشی بسیار عالی برای شستشوی انواع مبلمان است.

بعد از اینکه سطح مبل و درزهای آن با استفاده از کف و فوم به خوبی تمیز شد، موتور مکنده فوم ها و آلودگی های حل شده در کف را می مکد؛ در نتیجه سطح مبل خیلی سریع خشک می شود. در بعضی از دستگاه های مبل شویی، سیستم گرمایش آب نیز تعبیه شده است. این دستگاه ها با گرم کردن آب و کف، به حل شدن آلودگی ها و چربی ها کمک می کند و کیفیت شستشوی مبلمان را چندین برابر افزایش می دهد. از این دستگاه می توان برای شستن مبل های راحتی، استیل، چرمی، کلاسیک و انواع صندلیها استفاده کرد.

قیمت مبل شویی

%۱۰۰
بهترین کیفیت

شرکت  مبل شویی گل یاس امین با کادری مجرب و حرفه ای در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد

بهترین   مبل شویی در تهران

اگر می خواهید مبلهای شما بدون کوچکترین آسیب و پارگی، تمیز و ضدعفونی شوند، باید مسئولیت مبل شویی مبلهای خود را به یک مبل شویی معتبر و حرفه ای بسپارید. ما به شما توصیه می کنیم که از خدمات مبل شویی «گل یاس امین» استفاده کنید. خشکشویی و شستشوی و مبل شویی گل یاس امین می تواند انواع مبلمان استیل، راحتی، ترک،  صندلی ناهار خوری، مبلمان چرمی و انواع مبلمان را به بهترین شکل ممکن شستشو و آنها را خشک می کند. به علاوه، این مرکز حرفه ای می تواند صندلیهای اتومبیل، صندلی های اداری و انواع تشک ها را به خوبی تمیز کند و آنها را بشوید.

خشکشویی مبلمان گل یاس امین، جزو ارزان ترین مبل شویی ها در تهران به شمار می رود. مبل شویی گل یاس امینبرای تمیز کردن مبلمان شما از چندین نوع فرچه خشکشویی استفاده می کند تا بافت رویه مبلمان شما خراب نشود. مبل شوییگل یاس امین از مواد شوینده درجه یک برای شستن مبلهای شما استفاده می کند و مبلهای شما را به گونه ای تمیز می کند که مانند روز اول، تمیز و براق شوند و کاملا نو به نظر برسند.

خشکشویی و مبل شویی گل یاس امین، در انتهای کار نیز از نرم کننده و تقویت کننده پارچه استفاده می کند تا دوام و لطافت پارچه مبلی شما بیشتر شود.

بعد از اتمام کار، سطح مبلهای شما خشک می شود و نم و رطوبت داخل مبلها باقی نمی ماند. فرآیند شستن مبلها با دستگاه و شامپوی خارجی انجام می شود و خیلی سریع و به بهترین شکل، مبلهای شما را تمیز می کند. هزینه انجام خدمات مبل شویی توسط مبل شویی گل یاس امین بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

اگر به سلامتی و تمیزی مبلمان خود اهمیت می دهید، شستشوی مبلهای خود را به مبل شویی گل یاس امین بسپارید.

سوالات شما مشتریان

در هر لحظه در خدمت شما هستیم

چگونه ثبت سفارش ؟

برای سفارش خدمات  شستشو و خشکشویی  مبلمان شما می توانید به صورت آنلاین سفارشات خود را به ثبت برسانید . و یادر قسمت تماس باما با همکاران ما تماس بگیرید.

تخفیف قیمت در شستشویی مبلمان

علاوه بر تخفیف های دوره ای که در این صفحه اعلام می شود، سفارش مبل شویی به صورت آنلاین از طریق سایت، اینستاگرام یا تلگرام نیز شامل تخفیف ویژه خود می باشد.

مدت زمان رسیدن افراد تیم ما

تیم گل یاس امین به دلیل سابقه ای بالا در سال های گذاشته در تمام نقاط تهران داری مکان می باشد در صورت تماس با  کادر ما بلا فاصله پرسنل ما در منزل شما حاضر خواهد شد

اگر قانع شدید همین الان با ما تماس بگیرید

شماره های تماس

شماره همراه:

۰۹۱۲۰۵۲۰۲۳۰

شماره دفتر:

۸۸۶۵۵۱۷۲ شمال

۶۶۰۹۸۴۳۶ غرب

۶۶۷۶۲۱۹۴ تمام نقاط

۶۶۷۰۶۳۰۱ دفتر مرکزی

۶۶۱۹۷۶۸۹ مدیریت


تماس با ما