شستشوی تشک خوشخواب

فهرست مطالب

golyasamin.com

بعد از چایی، هیچ چیز مثل یک تشک نرم و راحت خستگی روزانه شما را در نمی کند . مخصوصا زمانی که شما دوش گرفته و تازه از حمام بیرون آمدید با توجه به گردو غبار موجود در هوا  و  وجود ماشین ها که هر روز از جلوی خانه ما رد میشوند تشک ها خیلی زود انواع آلودگی ها را جمع می کنند و نیاز به شستشوی مداوم دارند . با توجه به این که داریم به عید نزدیک میشویم، گل یاس امین مهربون حواسش به این نکته بوده و با تیمی از مجرب ترین و حرفه ای ترین کارپردازان آماده است تا با بهره گیری از بروز ترین دستگاه های  روز دنیا و بهترین مواد شوینده (شامپو های نانو خارجی)  و ضدعفونی کننده تشک، خوابی بی دغدغه همراه با آسایش و آرامش به شما هدیه می دهد

golyasamin.com

خشکشویی تشک خوشخواب تخت در محل شما،برای شستشوی تمیز و پاکیزه و سریع  تشک تخت بدون نقص در منزل خودتان به مبل شویی گل یاس امین  اعتماد کنید،با یک تماس در محل شماخدمت میرسیم . سرویس دهی به تمام نقاط تهران

تشک ها طبی یا فنری تختخواب با جذب سلول های پوست مرده، عرق، لکه ها و گرد و غبار با وجود داشتن ملحفه هر ۶ ماه یکبار نیاز به شستشو دارند و در فرایند شستشوی تشک چون تماس طولانی مدتی با پوست بدن دارد باید وسواس ویژه ای به خرج داد.شاید شما یک ساعت در روز روی فرش یا مبلمان خانه بنشینید ولی خواب شبانه که ۶تا۸ ساعت در شبانه روز است این الزام را به وجود می آورد که محل خواب  باید همیشه تمیز و لطیف باشد .

golyasamin.com

کار شستشوی تشک تخت در محل  تهران با استفاده از دستگاه های مکانیزه بسیار قوی انجام می شود

•    کار شستشوی خوشخواب در تهران، بوسیله خشکشویی و دستگاه های مجهز به خشک کن انجام می گیرد.
•    شستشوی خوشخواب در تهران، از طریق وکیوم های مناسب و قوی برای از بین بردن هر گونه جرم، آلودگی، لکه های مختلف و گرد و غبار صورت می پذیرد.
•    در شستشوی خوشخواب در تهران، از بهترین شوینده های نانو خارجی استفاده می شود.
•    با خشکشویی تشک تخت در منزل، دیگر نباید نگران خشک شدن تشک و بوی آزار دهنده نم و رطوبت درآن  باشید.
•    خشکشویی در مدتی کوتاه انجام پذیرفته و در عرض ۲ یا ۳ ساعت، تشک قابل استفاده مجدد است

golyasamin.com

خدمات خشکشویی و شستشوی خوشخواب در تهران ،زدودن لکه ها اگر تازه باشد، چندان مشکل به نظر نمی رسد،گاهی لکه ها قدیمی تر و در عمق تشک نفوذ کرده اند. یا شاید برای پاک کردن آنها  مواد شوینده نامناسبی بکار رفته، در این صورت دیگر این کار آنقدرها آسان نیست.ما به کمک دستگاه های مکنده قوی همه این لکه های سطحی یا عمیق را از تشک پاک میکنیم و تشکی پاکیزه و خوش بو برای خواب راحت شما آماده خواهیم کرد.

اگر برایتان مفید بود، امتیاز بدهید!

اگر دوست داشتید به اشتراک بگذارید!

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

نظرات و تجربیات خودتان را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید!
small_c_popup.png

یک پیشنهاد باورنکردنی!!

نظرات و پیشنهادات خود را برای ما بفرستید و کد تخفیف 10 هزار تومانی دریافت کنید!

15% تخفیف سفارش آنلاین

توصیه شده