شستشوی سنتی مبلمان

فهرست مطالب

خدمات  شستشوی سنتی مبلمان و مبل شویی چیست

شستشوی سنتی مبلمان، کوسن، پشتی های سنتی و هر حجمی که دارای رویه پارچه ای است در حوزه خدمات مبل شویی قرار می گیرد. اگر مبلمان کلاسیک یا مدرن دارید می توانید از خشکشویی مبل در منزل برای تمیز کردن رویه مبل ها استفاده کنید.

 

آیا همه قسمت مبل را میتوان تمیز کرد

همه قسمت های جدا شونده مبل ها، نشیمن جدا شونده، پشتی هایی که از مبل ها جدا می شوند، همگی را می توان با سرویس شستشوی مبل با دستگاه تمیز کرد. خدمات مبل شویی تنها یک سرویس فصلی و مخصوص آخر سال نیست. همیشه می توانید از سرویس مبل شویی و

شستشوی مبلمان گل یاس امین استفاده کنید. برای ثبت سفارش رایگان همین حالا تماس بگیرید.

شستشوی سنتی مبلمان
شستشوی مبلمان

شستشوی مبل با دستگاه

از شامپو فرش هم می توانید برای از بین بردن لکه های تازه قهوه و چای استفاده کنید. بعضی اسپری های تمیز کننده مخصوص هم برای مبلمان به فروش می رسد که به خوبی کثیف کاری های سطحی را تمیز می کنند. اما از بین بردن کامل الودگی ها و پاک کردن لکه های قدیمی روی مبل به این سادگی ها نیست. هیچیک از روش های شستشوی خانگی نمی توانند مبل ها را مثل روز اول تمیز و پاکیزه کنند.مبل شویی و شستشوی مبلمان با دستگاه شیوه ای مطمئن برای نظافت مبلمان است که به رنگ پارچه رو مبلی هم آسیب نمی زند. دستگاه مبل شور ویژه شستشوی مبلمان طراحی شده و دارای سیستم شستشوی مخصوصی است.

شستشوی سنتی مبلمان
شستشوی مبلمان

مبل شویی سنتی :

عبارت است از شستن مبلمان بدون استفاده از دستگاه و تکنولوژی.

در شستشوی سنتی مبلمان را با استفاده از شامپوهای مبلمان شور و با دست شستشو میدهند.

“”اما این روش نه تنها هیج کمکی به تمیزی مبلمان نمیکند بلکه گنداب ترکیب شامپو و آب و سیاهی روی پارجه مبل را به راهتی به عمق پارچه برده و به مرور باعث پوسیدگی پارچه مبلمان میشود””

شستشوی سنتی مبلمان
شستشوی مبلمان

مبل‌ شویی به روش سنتی

شستشوی سنتی مبلمان در واقع روشی است که متصدی مربوطه از آب و مواد شوینده‌ی قلیایی برای از بین بردن لکه و آثار آلودگی بافت از روی مبل یا صندلی استفاده می‌کند. در این روش بهتر است رویه‌ی مبل از کل پیکره جدا شود و به صورت جداگانه توسط دستگاه‌های رختشویی صنعتی تمیز شود. در غیر این صورت متخصصان نظافت منزل با استفاده از آب با فشار بالا‌، بافت رویه را خیس می‌کنند. در نظر داشته باشید که میزان آب استفاده شده در فرآیند مبل شویی و نباید بیش از حد استاندارد باشد؛ چرا که ممکن است به بخش‌های زیرین مبل آسیب جدی وارد شود و استحکام آن از بین برود. پس از آنکه آب کافی در میان تار و پود رویه‌ی مبل یا صندلی نفوذ کرد، متصدی با استفاده از شوینده‌های قلیایی و یک ابر شوینده نرم، کل بافت رویه را به خوبی تمیز می‌کند. پس از آنکه تمام لکه‌ها از بین رفت، با بهره‌گیری از آب و یک دستمال تمیز کل مواد شوینده از روی بافت مبل پاک می‌شوند تا نوبت به خشک کردن تار و پود آن فرا برسد. برای خشک کردن بافت رویه مبل از یک دستگاه وکیوم صنعتی با قابلیت جذب مایعات استفاده می‌شود. پس از آنکه تمام آب میان بافت رویه مبل از بین رفت، بهتر است مبل در برابر نور آفتاب قرار گیرد تا به خوبی خشک شود. در صورتی که تار و پود رویه مبل به صورت کامل خشک نشود، ممکن است مبل یا صندلی شسته شده بوی نم بگیرد و فضای خانه شما را برای زندگی نامناسب کند؛ از همین رو در زمانی که مبلمان خانه یا محل کار خود را از مراکز خدمات مبل شویی تحویل می‌گیرید، حتما از خشک بودن بافت رویه آن اطمینان حاصل کنید.چنانچه مبلمان بطور کامل خشک نشود ممکن است حشراتی مانند ساس کم کم به داخل مبلمان نفوذ کند.

حتما از خشک شدن بافت رویه مبل توسط شرکت های مبلمان شور اطمینان حاصل نمایید.

کلام اخر شستشوی سنتی هیچ وقت کیفیت شستشو با تکنولوزی روز را ندارد

مبل شویی شستشوی مبلمانخشکشویی مبل

اگر برایتان مفید بود، امتیاز بدهید!

اگر دوست داشتید به اشتراک بگذارید!

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

نظرات و تجربیات خودتان را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید!
small_c_popup.png

یک پیشنهاد باورنکردنی!!

نظرات و پیشنهادات خود را برای ما بفرستید و کد تخفیف 10 هزار تومانی دریافت کنید!

15% تخفیف سفارش آنلاین

توصیه شده