شستشوی صندلی های غذا خوری

فهرست مطالب

۵ راه برای تمیز نگه داشتن صندلی های غذا خوری

هنگام صرف شام یا صرف صبحانه با خانواده ، صندلی های اتاق غذاخوری اولین چیزی است که بعد از نشستن برای وعده غذایی . همیشه این احتمال وجود دارد که قبل از تمام شدن وعده های غذایی ، کسی ناخواسته نوشیدنی یا مقداری غذا را روی  صندلی های اتاق غذاخوری  بریزد. در اینجا ۵ روش برای تمیز نگه داشتن صندلی های شما آورده ایم،  با ما همراه باشید . 

مبل شویی گل یاس امین

از صندلی های با بدنه چوبی استفاده کنید

با انجام این کار ، دیگر هرگز مجبور نخواهید بود از بدنه صندلی در برابر لکه غذا مواظبت آن چنانی کنید (چنانچه قسمت های چوبی صندلی لکه غذا به خود گرفت به راحتی با یک دستمال مرطوب پاک خواهد شد ) . همیشه می توانید به راحتی نشیمن گاه صندلی را بخرید و هر چند وقت یکبار آنها را بشویید تا از لکه هایی که پیش می آید مراقبت کنید. مبلمان چوبی بسیار بادوام بوده و مقاومت زیادی در برابر سایش و پارگی دارد. 

نکته : چنانچه شما قصد داشته باشید صندلی های اتاق غذا خوری را به یک  شرکت مبل شویی بسپارید چون بدنه صندلی ها چوبی است از نظر هزینه و وقت بسیار برای شما مقرون به صرفه است

اعمال پوشش پلاستیک در سراسر نشیمن گاه

برخی از صندلی های چوبی و حتی فلزی از چوب یا فلز از پارچه ای کوسن دار برخوردار هستند. اگر توجه کرده باشید ، صندلیهای اتاق غذاخوری شما دارای پیچ هایی هستند که صندلی روی آن قرار می گیرد ، می توانید صندلی را جدا کرده و پلاستیک یا طلق مخصوص را دور تا دور به نشیمن گاه صندلی بپیچید . ورق های پلاستیکی تضمین می کند که طراحی پارچه حفظ شده و هرگونه نشتی را دفع می کند. 

نکته : چنانچه پوشش پلاستیکی برای شما حس خوبی ندارد ما در ادامه راه های دیگه ای به شما پیشنهاد می کنیم

مبل شویی گل یاس امین

اعمال روکش صندلی

روکش صندلی اتاق غذا خوری در پارچه های راحت و در هر رنگی قرار دارد. اینها کل صندلی را می پوشانند. این روکش ها صندلی را از لکه و لکه دار شدن  محافظت می کند. و هنگامی که آماده تمیز کردن هستید ، فقط کافیست آنها را درون ماشین لباسشویی بریزید. از آنجا که کل صندلی را پوشش می دهد ، احتمال اینکه بدنه صندلی کثیف شود به درصد بسیار پایینی میرسد

مبل شویی گل یاس امین

با مواد مبل شویی نانو  از صندلی های خود مراقبت کنید

استفاده از (مواد شستشوی مبلمان نانو) موجود در مبل شویی گل یاس امین محافظت بهترین  را روی مبلمان شما  انجام می دهد. مواد شستشوی مبلمان ، مبل شویی گل یاس امین  به دفع لکه ها کمک میکند و به شما امکان می دهد بدون نگرانی از لکه ها آن ها را تمیز کنید. شما می توانید از آن برای هر نوع ماده و یا لکه ای استفاده کنید. ،  فراموش نکنید که ابتدا هر نوع تغییر رنگ پارچه را در یک ناحیه کوچک ناخوشایند بررسی کنید. همچنین ،  اگر صندلی های شما قبل از استفاده از ماده نانو  به تمیز کردن عمیق خوبی نیاز دارند ، گزینه بعدی را امتحان کنید.

مبل شویی گل یاس امین

سپردن صندلی ها به یک شرکت معتبر هر ماه جهت صفر شویی

از آنجایی که مراقبت و نگهداری از لوازم خانه بسیار مقرون به صرفه تر از خرید لوازم نو است ، ما به شما پیشنهاد میکنیم هر ماه یک بار صندلی های اتاق غدا خوری را به یک شرکت معتبر شستشوی مبلمان در محل (شرکت مبل شویی گل یاس امین ) بسپارید ، صندلی های شما ده ها سال برای شما عمر میکند . ما در شرکت مبل شویی گل یاس امین از مواد شستشوی مبلمان نانو استفاده میکنیم . مواد نانو نه تنها باعث تمیزی صندلی ها می شود بلکه باعث افزایش طول عمر صندلی های شما می شود.

نکته : چنانچه موارد بالا را نتوانستید به هر علتی اعمال کنید سریعا با کار شناسان مبل شویی گل یاس امین تماس بگیرید .

اگر برایتان مفید بود، امتیاز بدهید!

اگر دوست داشتید به اشتراک بگذارید!

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

نظرات و تجربیات خودتان را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید!