شستشوی مبلمان در منزل با مواد نانو

فهرست مطالب

برای شستشوی مبلمان چه موادی بهتر است ؟

از افتادن بی احتیاط یک لیوان قهوه گرفته تا کثیف کاری بچه ها روی مبلمان اتفاقاتی است که ممکنه هر موقع برای ما اتفاق بیفتد ، کثیفی و ریختن انواع نوشیدنی روی مبلمان جزئی از زندگی روزمره است. بنابراین ، برای تمیز شدن مبلمان به اندازه روز اول  (شستشو مبلمان ) نیز باید به یک قسمت معمولی از زندگی تبدیل شود. بعضی از پارچه ها قابل شستشوی ماشین هستند ، بنابراین می توانید کاورهای کوسن را جدا کرده و آنها را در ماشین لباسشویی خانگی خود بشویید.

مبل شویی گل یاس امین

 

دستور العمل های سازنده را به دقت مطالعه کنید

سایر پارچه ها را می توان با استفاده از راه حل هایی که توسط سازنده مبلمان توصیه می شود ، به صورت خال خال تمیز شوند. قبل از شستن اثاثه یا لوازم داخلی ، برچسب را بررسی کنید: A “W” به این معنی است که می توانید از یک پاک کننده مبتنی بر آب استفاده کنید ، “S” به این معنی است که می توانید یک پاک کننده مستقر در حلال داشته باشید ، و WS به معنای استفاده از آن می باشد. اگر یک “X” وجود داشته باشد ، اثاثه یا لوازم داخلی فقط باید به صورت حرفه ای تمیز شوند. چند بار برای تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی ، از جمله شستشوی پارچه ، کاری است که می تواند در دفعات مختلف متفاوت باشد. در دنیای ایده آل ، شما یک بار در هفته مبلمان  یا لوازم داخلی منزل خود را تمیز  می کنید و  در ماه یکبار تمیز کاری کامل انجام می دهید. اگر ترجیح می دهید مبلمان منزلتان را به صورت حرفه ای تمیز کنید ، هر  سال یک یا دو بار مبلمان خود را به یک شرکت معتبر شستشوی مبلمان مانند: شرکت مبل شویی گل یاس امین بسپارید .

مبل شویی گل یاس امین

 

مبل شویی با مواد نانو یک قدم فراتر است

تمیز کردن مبلمان با مواد نانو یک قدم فراتر از شستشو با شامپو های معمولی است مهم ترین فرق شامپو مبل نانو  با شامپو های معمولی این است که : شامپو نانو رنگ را در پارچه مبل تثبیت کرده و باعث دوام بیشتر پارچه مبلمان می شود و *مبلمان را تا ۱۰ برابر تمیزتر از شستشو با شامپو معمولی می کند*

 

شستشوی مبلمان با مواد نانو به چه صورت است ؟

این محلول که منحصری در اختیار مبل شویی گل یاس امین میباشد دارای ۱۳ آنزیم نانو میباشد در این شستشو سخت ترین لکه ها توسط این آنزیم ها پاک شده و مبل شما براق و تمیز به شما تحویل میشود

این محلول توسط آزمایشگاههای روز دنیا بررسی و آسیب به مبل شما را به حالت غیر ممکن  میرساند

 

با شستشوی مبلمان خود حداقل سالی ۲ بار  عمر آنها را افزایش دهید

مبلمان  شما می توانند قبل از آنکه حتی قابل توجه باشد ، به اندازه یک سانت خاک در هر فوت مربع نگه دارند! شستشوی منظم سالی دو بار با از بین بردن زباله های ریز و ذرات بزرگ خاک که باعث خراش و کسل شدن مبلمان شما می شوند ، باعث کاهش سایش می شود و همین امر باعث تسریع سایش و پارگی می شود. بعلاوه ، شما نه تنها با انجام این کار ، در هزینه و وقت صرفه جویی می کنید بلکه از سرمایه گذاری ای که در خانه خود انجام داده اید نیز محافظت می کنید ، و مبلمان خود را برای مدت طولانی تری به نظر می رسانید!

نانو مواد و نانو تکنولوژی مبل شویی

نانوتکنولوژی یا نانومواد می توانند نقش مهمی در تحقق این اهداف داشته باشند که در آینده نزدیک ، استفاده از نانومواد برای شستشوی  مبلمان ممکن است باعث کاهش نیاز به تعویض مبلمان به مدت طولانی در خانه شما شود مواد شستشوی مبلمان نانو دارای پوشش های ضد باکتریایی است که برای ترمیم خراش ها و آسیب های جزئی روی پوشش های تماسی  ساخته شده است. مواد شستشوی مبلمان نانو الکترونیک هایی جاسازی کرده است که به عنوان مثال : هنگام پارگی یا خراش پارچه سریعا آنها را ترمیم می کند. یا شامل آلیاژهای حافظه شکل است که شکل آنها را تغییر می دهد.

مبل شویی گل یاس امین

اگر برایتان مفید بود، امتیاز بدهید!

اگر دوست داشتید به اشتراک بگذارید!

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

نظرات و تجربیات خودتان را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید!