مبل شویی
شستشوی سنتی مبلمان
مرداد ۱۳, ۱۳۹۸
مبل شویی گل یاس امین
مهر ۱۰, ۱۳۹۸
نمایش همه

شستشوی مبل

شستشوی مبل در منزل

شستشوی مبل در منزل

شستن و تمیز کردن مبلمان از جمله کارهایی است که در طول سال در هر منزل حداقل یک یا دو بار انجام می‌شود. به همین دلیل نیز دانستن راه و روش‌های آن امری ضروری است که در این پست از کارشناسان مبل شویی گل یاس امین کمک گرفته وبه بررسی آن‌ها پرداخته‌ایم. با ما و آموزش شستشوی مبل در منزل همراه باشید.

آلودگی هوا موجب شده تا علاوه بر ریز گردها، آلاینده های دیگر هم روی وسایل منزل و مبلمان بنشینند. تمیز کردن مبل با دستمال نمدار، جوش شیرین، نمک و دیگر موادی که در خانه دارید، نمی تواند ذرات ریز آلاینده ها را از بین ببرد. با شیوه های نادرست مبل شویی موجب نفوذ آلودگی به بافت پارچه رویه مبل و حتی اسفنج ها خواهید شد. مبل شویی در منزل را با بهترین مبل شویی در تهران (مبل شویی گل یاس امین )تجربه کنید و خیال تان از بابت حذف همه آلودگی های مبل ها راحت باشد.

مبلمان پارچه‌ای و مبلمان چرم انتخاب راحت و زیبایی برای هر منزلی هستند. اکثر افراد در انتخاب مبلمان خانه خود به سراغ مبلمان پارچه‌ای می‌روند، چرا که این نوع مبلمان راحت و در عین حال شیک و زیبا هستند. همچنین مبلمان چرم جزء آن دسته از مبلمانی هستند که به دلیل راحتی خاص و منحصر به فرد خود بسیار مورد توجه افراد قرار می‌گیرند. در حالی که مبلمان چوبی نظیر مبل‌های کلاسیک و سلطنتی و اسطیل، در عین شیک و زیبا بودن، راحتی مبلمان پارچه‌ای و مبلمان چرم را ندارند و بیشتر برای مکان‌ها و فضاهای رسمی و میهمانی‌های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما به این مسئله نیز باید توجه داشت که مبلمان پارچه‌ای و مبلمان چرم نسبت به مبلمان چوبی سریع‌تر و بیشتر کثیف می‌شوند و نیز تمیز کردن آنها دشوارتر از مبلمان چوبی است.

بیشتر بخوانید :   شستشوی صندلی های غذا خوری

 

شستشویی مبل در منزل

 

تمیز کردن مبلمان گاهی به یک کابوس شبانه تبدیل می‌شود، چرا که افراد تصور می‌کنند تمیز کردن و شستن مبلمان در خانه کار بسیار دشواری است. اما اکثر افراد نیز گاهی بر این کابوس غلبه می‌کنند و این کار را به افرادی می‌سپارند که کارشان شستن مبلمان هستند. اما شستن و تمیز کردن مبلمان و صندلی‌ها کاری است که شاید نیاز باشد هرسه ماه یک بار انجام شود.

 

بر خلاف تصور بسیاری از افراد، شستن و تمیز کردن مبل در خانه کار بسیار دشواری نیست و تنها به مقداری زمان نیاز دارد. پس از اینکه این آموزش و راهنمای شستن مبل در منزل را مطالعه کردید، می‌توانید به سراغ تمیز کردن و شستن مبلمان خود بروید. اما پیش از هر کاری توجه داشته باشید که مواردی که در آموزش شستشوی مبلمان در خانه فرا گرفته‌اید، برای نوع مبلمان شما مناسب باشد و به آن‌ها آسیبی نرسانند. بدین ترتیب، برای اینکه مطمئن شوید به مبلمان شما آسیبی نمی‌رسد، همان طور که در در بالا اشاره کردیم حتما با کارشناسان ما با شماره تلفن های ۸۸۶۵۵۱۷۲ و ۶۶۷۰۶۳۰۱ تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید

نحوه شستشوی مبل در منزل با استفاده از محلول پایه آب و بخارشوی 

  • پیش از هر کاری گرد و خاک مبل را با جاروبرقی تمیز کنید!
  • قبل از اینکه بخواهید کار شستن مبلمان خود را آغاز کنید ابتدا سطح روی مبلمان را با جاروبرقی تمیز کرده و اطمینان حاصل کنید که هیچ گرد و غبار و نیز آشغال کوچکی روی سطح آن باقی نماند.
  •  از سری بلند و باریک جاروبرقی خود استفاده کنید تا به شیارها و شکاف‌ها نیز دسترسی داشته باشید.
  • کوسن‌ها را از روی مبل بردارید و سطح روی مبل و تکیه گاه آن را جارو بکشید.
  • کوسن‌های مبلمان خود را نیز جارو کرده و تمیز کنید.
بیشتر بخوانید :   شست‌ و شو و گردگیری مبلمان

استفاده از یک پرزگیر برای از بین بردن پرزها و موهای روی سطح مبل!

از یک پرزگیر برای تمیز کردن مو و پرزهای روی سطح مبل استفاده کنید. شاید جاروبرقی شما قادر به تمیز کردن مو و پرزهای سطح مبل نباشد و به همین خاطر بهتر است مطمئن شوید که آیا پس از استفاده از جاروبرقی، پرزها و موهای روی سطح مبل نیز تمیز شده‌اند یا خیر، اگر هنوز پرز و مویی روی مبل شما باقی مانده است، از یک پرزگیر استفاده کنید تا این موها و پرزهای روی سطح مبل خود را تمیز کنید.

استفاده از مواد پاک کننده مخصوص سطوح فلزی یا چوبی!

 

شستشوی مبلمان در منزل

شستشوی مبل در منزل

تمیز کردن مبلمان در خانه تنها شامل تمیز کردن سطح پارچه‌ای نمی‌شود. اکثر مبلمان و صندلی‌ها دارای قسمت‌های چوبی و فلزی نیز هستند که حتما باید ان قسمت هارانیز تمیز کنید با توجه به سطحی که می‌خواهید تمیز کنید، مواد پاک کننده مخصوص سطح خود را انتخاب کرده و با استفاده از آن سطوح فلزی یا چوبی مبلمان خود را تمیز کنید، اما مراقب باشید که این مواد پاک کننده روی پارچه مبل شما نریزد، اگر وسیله پاک کننده خاص سطح مورد نظر خود را در اختیار ندارید می‌توانید  با کارشناسان گل یاس امین تماس گرفته تا راهنمایی شوید همچنین اگر سطح مورد نظر شما بزرگ باشد، می‌توانید از یک پارچه یا حوله نرم آغشته به مواد پاک کننده استفاده کرده و سطح فلزی یا چوبی مورد نظر را پاک کنید.

سخن اخر

حتما برای شستشوی مبلمان خانه با کارشناسان شرکت مبل شویی گل یاس امین باشماره تلفن های ۸۸۶۵۵۱۷۲ و ۶۶۷۰۶۳۰۱ تماس بگیرید تا به مبلمان شما آسیبی نرسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *