شست و شوی مبلمان تهران

فهرست مطالب

شستو شوی مبلمان تهران

امروزه شرکت های بسیار زیادی در تهران وجود دارند که به صورت مستقل فرد یا افرادی را جهت مبل شویی در محل کار تهران استخدام کرده اند ، این امر بدلیل صرفه اقتصادی جهت مبل شویی در محل کار تهران می باشد.

شست و شوی مبلمان در تهران گل یاس امین با هدف خدمت به شما میهنان عزیز کار خود را آغاز نمود . اکنون با بیش از ده ها نظافتچی آقا و خانم شست و شوی مبلمان در تهران در شعبه های متعدد شمال تهران ، جنوب تهران ، غرب تهران ، شرق تهران و البته در مرکز تهران مشغول همکاری با سازمانها و شرکت ها بوده و نیز نظافت منازل و سایر اماکن عمومی را پس از سالها تجربه در انجام وظیفه و تست انواع مواد شوینده شست و شوی مبلمان در تهران در زمره تجریبات موفق خود میداند.

شرکت های شست و شوی مبلمان در تهران اغلب گسترده نیستند .

 

شرکت مبل شویی

شستشوی مبل درتهران

در این مقاله شستشوی مبلمان، به معرفی خدمات خشکشویی و شستشوی مبل در تهران می پردازیم.

شستشوی مبلمان و حفظ ظاهر زیبایی آن همیشه یکی از دغدغه های خانم های خانه دار است. یکی از موارد مهم شستشوی دوره ای مبل است. برای   خشکشویی مبلمان چند نکته مهم وجود دارد.

چه مبلهایی با دستگاه قابل شستشو هستند؟

یکی از سوالاتی که برای شما عزیزان مطرح بوده این است که چه مبل هایی را میتوان با دستگاه های مبل شویی شست؟ تمامی مبل هایی که قسمت های پارچه ای دارند مانند تمام پارچه، چوب و پارچه ، فلز و پارچه (فرفوژه) و… قابل شستشو هستند. لازم به ذکر است که قسمت های چوبی یا فلزی با دستگاه ها قابل شستشو نیستند و حتما باید شستشوی دستی شوند.

 

آیا شکل مبلمان بر قیمت شستشوی مبل تاثیرگذار است؟

شاید برای شما هم سوال باشد که مبلمان من تمام پارچه است آیا باید هزینه ی بیشتری پرداخت کنم؟ آیا میتوانم مبلغ کمتری پرداخت کنم؟ یا صندلی ناهارخوری من به صورت نیمکت است هزینه آن چگونه محاسبه می شود؟ مبلمان هم دارای تشک و پشتی دوبل است .آیا هزینه مجزا برای تشک ها باید پرداخت کرد؟ در پاسخ به این سوال ها باید گفت که شکل ظاهری مبلمان شما اهمیت خاصی ندارد! پایه قیمت گذاری که برای مبلمان تعیین شده است، یک دست مبلمان هفت نفره بدون تشک یا پشتی اضافه است.

خشکشویی در محل است یا در کارگاه؟

یکی از سوالاتی که برای شما عزیزان مهم است این است که خدمات خشکشویی مبل یا تشک خوشخواب کجا انجام می شود؟ تمامی خدمات خشکشویی مانند، خشکشویی مبل، خشکشویی خوشخواب، خشکشویی پشتی، خشکشویی فرش ، خشکشویی موکت های چسبیده به زمین و… در منزل یا محل کار انجام می شود.

و به کار خانه یا کارگاه اورده نمیشود.

 

شستشوی مبل در منزل

مواد شوینده شستن مبل چگونه است؟

شرکت شستشوی مبلمان گل یاس امین برای شستن مبل از شامپو های مخصوص مبل شویی استفاده می شود(َشامپوهای نانو تگزافون آلمانی مخصوص مبل)

مبلمان من روشن است آیا بعد از شستشو کدر نمی شود؟

یکی از حساسیت هایی که کسانی که مبلمان روشن دارند. این است که نگران کدر شدن مبل پس از شستشوی مبلمان هستند. دستگاه های مبل شویی شرکت شستوشوی مبلمان گل یاس امین دستگهای مخصوصی هستند که در سراسر تهران این شرکت برای شستن مبلمان از آنها استفاده میکند. این دستگاه ها برای شستن مبلمان طراحی شده اند. و آسیبی به پارچه و رنگ وارد نمی کنند.

شستشوی مبلمان

آیا با شستشوی مبل در منزل لکه های مبل برطرف می شود؟

اگر مبلمان دارای لکه های غذا، جوهر، چربی و… باشد. آیا با خدمات شستشوی مبل در منزل بر طرف می شود؟ برای لکه برداری از مبلمان ، خوشخواب و… معمولا نیاز به استفاده از لکه بر های مخصوص مبلشویی است. شرکت شستشوی مبلمان گل یاس امین برای از بیبسیاری از لکه ها پس از شستشو با لکه بر کاملا برطرف می شوند. اما لکه های چربی معمولا کمی مقاومت می کنند.

مبلمان نجس شده است آیا آبکشی می شود؟

یکی از سوالاتی که مشتریان عزیز از ما می پرسند این است که خدمات شستن مبل در منزل خدمات آبکشی و کر دادن دارد؟ در پاسخ باید گفت متاسفانه این امر مقدور نیست! هرچند شما میتوانید ممبلمان یا خوشخوابتان را آبکشی نمایید. اما این کار منجر به پوسیدگی و از بین رفتن الیاف، و همچنین رشد و تکثیر قارچ و کپک می شود. زیرا خشک کردن الیاف مبل چندان راحت و سریع نیست!

چه مدت بعد میتوان از مبلمان استفاده کرد؟

یکی از سوالات دیگری که برای شما مطرح شده است. مدت زمان خشک شدن مبلمان پس از استفاده از خدمات است چقدر است؟ من فردا مهمانی دارم و میخوام مبلمانم امروز شسته شود، آیا تا فردا مبل خشک می شود؟ ذکر این نکته مهم است که پسا ز انجام خدمات شتشوی مبل یا خوشخواب با دستگاه های وکیوم مخصوص مبل، مبلمان تا ۹۰% خشک می شود. و باقی رطوبت مبل نیز ظرف ۲ الی ۳ ساعت پیش رو خشک می شود. و میتوانید از مبل یا خوشخواب خود استفاده نمایید.

 

 

شستشوی مبل

 

 

قیمت مبلمان چگونه محاسبه می شود؟

نرخ شستشوی هر ساله توسط مرجع رسمی یعنی اتحادیه مشخص می شود. و با توجه به تعداد مبلمان و همچنین تعداد تشک ها و پشتی های جدا شونده مشخص می شود. برای اطلاع دقیق از هزینه شستشوی مبلمان خود میتوانید باشماره تلفن های ۸۸۶۵۵۱۷۲ و ۶۶۱۹۷۶۸۹ تماس گرفته و قیمت  دقیق را از کارشناسان مبل شویی گل یاس امین بگیرید

آیا شستن مبل، مبلمان را خراب نمی کند؟

مبلمان در هنگام شستشو آسیبی نمیبیند؟ مبلمان من بسیار حساس است آیا خراب نمی شود؟ شستشوی مبل ، مبل را پاره نمی کند؟ در پاسخ به این سوالات باید گفت این موضوع تا حد زیادی بستگی به نوع مبلمان شما دارد. برای مبلمان زربافت یا ابریشمی از دستگاه ها و مواد خاصی استفاده می شود. که کمی از دیگر دستگاه ها  و موادها متفاوت است. اما به صورت عمومی مبلشویی هیچ آسیبی به مبل وارد نمی کند.

در مدل های قدیمی بخارشو کثیفی مبلمان روی پارچه تثبیت می شد. و اصطلاحا لکه ها و کثیفی چرک مرد می شد. اما امروزه با تغییر تکنولوژی بخارشو ها عملکرد بهتری نسبت به گذشته پیدا کرده است. اما همچنان کیفیت کار شستشوی مبل با دستگاه های مبلشویی نسبت به بخارشو برتری دارد.

آیا شستشوی مبل تخفیف دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله! شاید تعجب کنید که چطور میتوانید تخفیف بگیرید؟ شرکت شستشوی مبلمان گل یاس امین برای کل مشترکین خود ۱۰ درصد تخفیف در نظر گرفته.

اگر برایتان مفید بود، امتیاز بدهید!

اگر دوست داشتید به اشتراک بگذارید!

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

نظرات و تجربیات خودتان را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید!
small_c_popup.png

یک پیشنهاد باورنکردنی!!

نظرات و پیشنهادات خود را برای ما بفرستید و کد تخفیف 10 هزار تومانی دریافت کنید!

15% تخفیف سفارش آنلاین

توصیه شده