مبل شویی گل یاس امین

فهرست مطالب

خدمات مبل شویی در گل یاس امین چگونه است ؟

با ، ما و کارشناسان مبل شویی گل یاس امین همراه باشید . . . .

وقت شما برای ما بسیار مهم است !

امروزه در عصر تکنولوژی همراه با پیشرفت علم مشغله زندگی مردم نیز زیاد تر شده .گاهی اوقات در زندگی ، گرفتاری ها آنقدر زیاد می شود که بیشتر مردم حتی وقت ندارند کارهایی از قبیل شستشوی مبلمان را در روز انجام دهند و این کار را به غروب موکول میکنند . یعنی مجبورند از وقت استراحت و مهمانی خود برای این کار بگذرند . کار شناسان شرکت مبل شویی گل یاس امین بر این باورند زمان برای مشترکین بسیار مهم بوده و ما به موقع رسیدن کار پردازان را در دستور کار قرار داده ایم. بخواطر این مهم شرکت مبل شویی گل یاس امین در سطح تهران شعبات متعددی افتتاح نموده تا به محض ثبت درخواست شما در زمان مشخص کار پردازان ما در محل حاضر شوند . شما عزیزان میتوانید از طریق ثبت سفارش آنلاین یا تماس مستقیم با کار شناسان ما در خواست خود را به ثبت برسانید و در اسرع وقت خدمات ما را در یافت نمایید.
مبل شویی گل یاس امین

 گل یاس امین برای شستشوی مبلمان از چه دستگاهی استفاده می کند ؟

دستگاه استخراج فوم وسیله ای برای اثاثه یا لوازم داخلی مخصوص تمیز کردن مبلمان یا برخی مناطق با فرش و فرش در مکان های مختلف است. دستگاه های اثاثه یا لوازم داخلی کف استخراج شامل مخازن آب ، یک کمپرسور داخلی جهت تولید کف و یک موتور خلاء قدرتمند برای مکیدن و از بین بردن کف و آلودگی می باشد. مهمترین مزیت این دستگاه ها کف زدن است. این بدان معنی است که فوم متراکم تولید شده از طریق کمپرسور روی سطح اسپری می شود ، سپس عمل مسواک زدن انجام می شود و پس از آن سطح با قدرت مکش تخلیه می شود. در نتیجه کف کردن ، مسواک زدن و سیستم خلاء دستیابی به عملیات تمیز کردن عالی و زمان خشک کردن کوتاه بسیار عالی را ممکن می سازد. فوم متراکم و خشک از محلول شیمیایی با هوای فشرده ساخته شده است که توسط یک کمپرسور اختصاصی در دستگاه استخراج فوم بدست می آید ، بهتر از مایع غیر فوم است. فوم متراکم می تواند گرد و خاک را به طور کامل از بین ببرد و آنها را روی سطوح اثاثه یا پارچه یا پارچه باقی نماند. همچنین به لطف موتور خلاء قدرتمند کف و خاک به خوبی تخلیه می شود و سطح آن به سرعت خشک می شود. این دستگاه می تواند با برس مکانیکی استوانه ای عمل مکانیکی ، به منظور دستیابی به نتیجه شستشوی با کیفیت استفاده شود. دستگاه های اثاثه یا لوازم داخلی استخراج کف در بعضی از مدل ها طراحی شده اند که مجهز به بخاری برای ساختن فوم گرم هستند زیرا آب گرم و کف گرم موثرتر هستند و می توانند آلودگی سخت و چرب را بهتر از آب سرد از بین ببرند.

شستشوی مبل در منزل

گل یاس امین برای شستشوی مبل از چه موادی استفاده می کند ؟

نانو تکنولوژی یا نانو مواد این محلول که منحصری در اختیار مبل شویی گل یاس امین میباشد دارای ۱۳ آنزیم نانو میباشد در این شستشو سخت ترین لکه ها توسط این آنزیم ها پاک شده و مبل شما براق و تمیز به شما تحویل میشود . این محلول توسط آزمایشگاههای روز دنیا بررسی و آسیب به مبل شما را به حالت غیر ممکن  میرساند.

نانوتکنولوژی یا نانومواد مبل شویی چیست ؟

 در آینده ای نزدیک ، استفاده از نانومواد برای شستشوی  مبلمان ممکن است باعث کاهش نیاز به تعویض مبلمان به مدت طولانی در خانه شما شود. مواد شستشوی مبلمان نانو، دارای پوشش های ضد باکتریایی است که برای ترمیم خراش ها و آسیب های جزئی روی پوشش های تماسی  ساخته شده است. مواد شستشوی مبلمان نانو الکترونیک هایی جاسازی کرده است، که به عنوان مثال : هنگام پارگی یا خراش پارچه سریعا آنها را ترمیم می کند. یا شامل آلیاژهای حافظه ای شکل است که شکل آنها را به حالت اولیه در می آورد.

مبل شویی گل یاس امین

هزینه شستشوی مبلمان در گل یاس امین چگونه محاصبه می گردد ؟

۱ _ ابعاد و اجزاء مبلمان

مهمترین فاکتور در قیمت شستشوی مبلمان ابعاد و اندازه ی مبلمان است که البته طبیعی هم هست چون مبلمان بزرگتر میزان ساعات مورد نیاز کار و حجم شوینده های مورد نیاز را بالامی برند. همچنین در مورد مبل هایی که از پشتی های متعدد تشکیل شده اند تعداد این پشتی ها و نشیمن های جداشونده هم بر قیمت شستشوی مبلمان بطور مستقیم تاثیر می گذارد. 

۲ _ جنس مبلمان

پارچه های گران قیمت تر و حساس تر بکاررفته در ساخت مبلمان، از دیگر مواردی است که میزان دقت و کیفیت شستشو را بالابرده و در نتیجه بر قیمت شستشوی مبلمان تاثیر می گذارد. مواردی هم مثل مبلمان آنتیک و عتیقه که لازم است برای شستشویشان اصول خاصی را بکار بست، در قیمت گذاری موثر هستند.

۳ _ لکه های سرسخت 

همه چیز به میزان ساعات کار مورد نیاز و مقدار و نوع شوینده برمی گردد. از جمله لکه های چربی یا آلودگی های دیگر. گاهی حیوان خانگی شما با خرابکاریش مبلمان را کثیف کرده و نیاز به شوینده خاصی برای از بین بردن لکه های حاصل وجوددارد. 

۴ _ منطقه ای که در آن زندگی می کنید

معمولا در منطقه هایی که هزینه زندگی بالاتری دارند، مثل خیلی از خدمت های دیگر، هزینه شستشوی مبلمان نیز بالاتر است. اگر شستشو در محل انجام شود هزینه ایاب و ذهاب ممکن است صرفا به سایر هزینه ها اضافه شود

توصیه های کارشناسان

کارشناسان مبل شویی گل یاس امین توصیه می کنند : که مبلمان خانه را به راحتی تعویض نکنید چراکه یک شستشوی کامل و شاید کمی تعمیرات یا تعویض رویه کوبی مبل باعث می‌شود صاحب یک دست مبل نو شوید.

مبل شویی گل یاس امین
نمونه شستشوی مبل 
گل یاس امین
شستشوی صندلی ماشین
نمونه شستشوی صندلی اتومبیل 
گل یاس امین

اگر برایتان مفید بود، امتیاز بدهید!

اگر دوست داشتید به اشتراک بگذارید!

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

نظرات و تجربیات خودتان را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید!
small_c_popup.png

یک پیشنهاد باورنکردنی!!

نظرات و پیشنهادات خود را برای ما بفرستید و کد تخفیف 10 هزار تومانی دریافت کنید!

15% تخفیف سفارش آنلاین

توصیه شده