مبلمان خانه چند بار در سال باید شستشو شوند

فهرست مطالب

مبلمان به خانه شما هویت می بخشد .

 مبل به خانه شما هویت می بخشد. هر مهمانی که وارد منزل شما می شود، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند ، مبلمان منزل است . حال ا گر مبلمان شما دارای طرح  و نقش نگاره های زیبا باشد ، زیبایی بیشتری را می تواند در نظر بیننده ایجاد کند. اما اگر بخواهیم که طرح ها به خوبی دیده شوند، مستلزم این است که مبلمان شما تمیز باشد. متاسفانه بعضی از افراد بدون دقت به لکه های موجود و پاک کردن آن ها، تمام مکان های دیگر تمیز موجود را زیر سوال می برند. همانطور که می دانید، بهتر است که هر هفته حداقل یک بار مبلمان خانه را  دستمال بکشید تا از کثیف شدن آن جلوگیری کنید اما بعضی اوقات جاروکشیدن واستفاده از مواد شوینده نمی تواند تضمینی بر تمیز بودن مبلمان  شما باشد. برای همین است که توصیه می کنیم حتما آن را به یک مبل شویی معتبر بسپارید. در ادامه قصد داریم دفعات شستشوی مبلمان را برسی و دلایل مهمی  را که هرکسی باید مبلمان خود را به مبل شویی بدهد را بیان کنیم:

 
مبل شویی گل یاس امین

راهنمای انتخاب یک مبل شویی خوب

سپردن مبلمان به مبل شویی یکی از دغدغه های مهم خانوار ها می باشد. دلایلی مانند: نحوه اطمینان و انتخاب یک مبل شویی خوب، کیفیت بالای شستشوی مبلمان، عدم وجود هرگونه مشکل در مبل پس از شستن مبلمان و پاکیزگی مبل، این موارد جز فاکتور های مهم خانوار برای سپردن مبل به مبل شویی می باشد. برای انتخاب یک مبل شویی  خوب مقاله ما در مورد (راهنمای انتخاب یک مبل شویی خوب ) را مطالعه کنید.

مبلمان جزء عنصر اصلی دکوراسیون یک منزل می باشند. با توجه به قیمت بالای مبلمان، نگهداری از مبل و سالم و با کیفیت ماندن آنها بسیار به صرفه تر از خرید یک دست مبلمان جدید می باشد. برای حفظ کیفیت مبل و افزایش طول عمر آنها راه های زیادی وجود دارد. یکی مهمترین این راه ها شستشو و پاکیزه شدن مبلمان شما می باشد. اگر شما مبل شویی معتبری را مد نظر دارید، بسته به جمعیت خانواده خود، تعداد فرزندان خردسال و … درصد کثیفی مبل را به راحتی میتوانید تشخیص دهید. در این قسمت مواردی را نام می بریم که نسبت به هرکدام نیاز مبل به شستشو را مشخص میکنیم.

مبل شویی گل یاس امین

آیا کودک خردسال در منزل دارید؟

اگر شما در منزل کود خردسال دارید مطمعناً مبلمان شما بیشتر در معرض کثیف شدن می باشند. کودکان خردسال مانند شما توجهی به نظافت محل خود ندارند و این موضوع باعث می شود انواع لکه های آبمیوه، شیر و یا جوهر و … را روی مبلمان شما به وجود بیاورند. . بسته به نوع و حجم آلودگی در مبلمان شما می توانید در سال دوبار مبلمان خود را به مبل شویی بسپارید. سپردن مبلمان را به صورت ۶ ماه در سال انجام دهید. (برای حفظ پاکیزگی فرش در منزل مقاله: (۸ راه ساده برای تمیز و خوشبو کردن مبلمان در منزل ) را مطالعه کنید.

مبل شویی گل یاس امین

آیا در منزل شما رفت و آمد زیادی می شود؟

اگر جزو خانواده هایی هستید که رفت و آمد زیادی درمنزل شما می شود، مبلمان شما هم نیز بیشتر در معرض آلوده شدن قرار می گیرد. با یک مشاهده کلی و بررسی توسط خود شما میتوانید تشخیص این را بدهید که مبلمان شما نیاز به شستشو دارند. به شما هم پیشنهاد می شود مبلمان خود را دوبار در سال به یک مبل شویی معتبر بسپارید. به طوری که فاصله بین هر شستشوی مبلمان شما کمتر و یا بیشتر از ۶ ماه نشود.

مبل شویی گل یاس امین

مبلمان خود را در ماه چند بار با دستمال و لکه بر مبل نظافت می کنید؟

اگر شما جزو افرادی هستید که در هفته حد اقل یک یا دوبار مبلمان خود را با دستمال کشیدن نظافت می کنید. پیشنهاد می شود در سال یکبارمبلمان خود را به یک مبل شویی معتبر بسپارید. اما باید در نظر داشته باشید لکه های به وجود آمده در مبلمان را بلافاصله تمیز کنید. زیرا دستمال کشیدن خالی تاثیری روی لکه نمی گذارد و لکه به مرور زمان باعث ترکیب با رنگ مبلمان شده و قسمت لکه شده را کدر می کند. مبلمان در طول سال در منزل ما علاوه بر آلودگی – گرد و غبار را نیز به خود جذب می کنند. عدم شستشوی مرتب و به موقع مبلمان باعث می شود که مبلمان شما به مرور زمان پوسیده و یا نرمی و لطافت خود را از دست بدهد. سپردن مبلمان به مبل شویی علاوه بر شستشوی سطح مبل. به دلیل استفاده از دستگاه های خاک گیر و آب گیر های لوله ای باعث می شود کلیه گرد و خاک موجود از مبل خارج شود.

اگر برایتان مفید بود، امتیاز بدهید!

اگر دوست داشتید به اشتراک بگذارید!

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

نظرات و تجربیات خودتان را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید!
small_c_popup.png

یک پیشنهاد باورنکردنی!!

نظرات و پیشنهادات خود را برای ما بفرستید و کد تخفیف 10 هزار تومانی دریافت کنید!

15% تخفیف سفارش آنلاین

توصیه شده