نکاتی که باید در هنگام شستشوی مبل در منزل رعایت کنیم!

فهرست مطالب

مبل شویی در منزل

مبل شویی در منزل

کارپردازان مبل شویی در منزل این مجموعه معتبر ترین معرفی نامه ممکن را به مشترکین زمان ورود به منزل تقدیم میکنند که به صورت تمام چاپ و بدون دست نویس میباشد و این موضوع باعث اطمینان خاطر تمام مشتریان عزیز جهت مبل شویی در منزل شده است .

مبل شویی گل یاس امین در طول زمان مبل شویی در منزل تا به امروز تمامأ بر اصل مشتری مداری پایبند بوده و همیشه زمان دریافت نیروی کار بسیار حساس و جدی همکاری خود را با پرسنل آغاز نموده و به محض اینکه شخص شرایط همکاری مبل شویی در منزل مورد تایید موسسه را نداشته از لیست خارج نموده .

اعزام نظافتچی حرفه ای مبل شویی در منزل برای داخل منازل و راه پله ها،خانه تکانی اعیاد و مناسبتها،نظافت اماکن نوساز ،نظافت داخل شرکت، مطب، و اماکن عمومی، شستشوی مبلمان، موکت و فرش با مدرن ترین دستگاه های مجهز

شستشوی مبل در منزل با استفاده از دستگاههای شستشو و خشک شویی بسیار راحت تر بوده و می تواند تمام لکه ها و کثیفی ها را از روی مبل پاک کرد.

این کار باعث می‌شود تا مبلمان شمال تمیز و نو شده و زیبایی بیشتری در دکوراسیون منزل شما ایجاد کند.

همچنین آلودگی ها و کثیفی ها از روی مبل پاک شده و فضای سالم تری برای استفاده شما ایجاد می شود.

همانطور که می دانید روش های دیگری نیز وجود دارد که بتوان با استفاده از آنها مبل ها را تمیز کرده و تا حدودی لکه ها و کثیفی ها را از روی آنها برطرف کرد.

برای این کار استفاده از آب مواد، شوینده و سرکه می تواند کمک کننده باشد اما نمی‌توان تمام آلودگی ها را با استفاده از این مواد از بین برد.

 

انجام شستشوی مبل با استفاده از دستگاه های مبل شویی و خشکشویی توسط افراد مجرب و با تجربه انجام گرفته و در این کار از مواد شوینده مخصوص استفاده میشود.

به همین منظور می‌توان با شرکت های خدماتی تماس گرفته و از آنها درخواست کرد تا جستجوی موجود در منزل را برای شما انجام دهد.

شرکت های خدماتی می‌تواند در تمام روز هفته و در روزهای تعطیل به ویژه در ایام نوروز این کار را برای شما انجام داده و شما را به نتیجه مطلوب برساند.

 

 

خدمات شستشوی مبل در منزل

خدمات شستشوی مبل در منزل شامل شستشوی کوسن ها، پشتی ها، بالشتک ها و همچنین بدنه انواع مبل و صندلی های راحتی می باشد.

در زمان انجام این کار تمام قسمتهای مبل از جمله پشتی ها و نشیمنگاه ها جدا و همگی آنها با استفاده از دستگاه های مخصوص شسته می شوند.

 

تمامی این خدمات در منزل شما و با استفاده از دستگاههای مخصوص و مواد شوینده مبلمان انجام گرفته و نیازی به انتقال مبل ها به کارگاه و صرف هزینه بیشتر نیست.

به همین جهت آنها کافیست با شرکت خدماتی گل یاس امین تماس گرفته تا در محل حاضر شده و خدمات مناسبی به شما ارائه دهند.

همچنین به راحتی می توانید فرم سفارش انلاین مبل شویی را تکمیل کنید و از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین مبل شویی بهره مند گردید.

انجام این خدمات در تمامی نقاط شهر و در ۲۴ ساعت روز قابل ارائه بوده و با استفاده از آنها هیچ گونه آسیبی به مبلمان شما وارد نمی گردد.

شستشوی مبل در منزل

شستشوی مبل در منزل با دستگاه و انجام خشکشویی

استفاده از شامپو فرش و یا شامپو ها و مواد شوینده معمولی برای از بین بردن لکه های تازه مناسب است.

همچنین نوعی اسپری های تمیز کننده نیز در بازار وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن لکه های معمولی را از روی مبل  پاک کرد.

اما با استفاده از این مواد نمی توان لکه های قدیمی و سخت را از بین برده و یا آلودگی های موجود در بافت مبل را برطرف نمود.

برای از بردن چنین لکه‌هایی تنها باید با استفاده از دستگاه های مخصوص شستشو، مبلمان را شسته و سپس با استفاده از روش خشکشویی، آن ها را خشک نمایید.

این کار علاوه بر از بین بردن تمامی لکه ها و کثیفی ها و خارج شدن آلودگی ها از بافت مبل، باعث می شود تا رطوبت نیز از بافت مبل خارج شده و مبل کاملا خشک گردد و آسیبی به آن وارد نشود.

 

شستشوی لکه های روی مبل

همانطور که می دانید لکه های مواد غذایی، لکه های چربی، لکه خون، لکه جوهر، لکه چای و قهوه و … در صورت کهنه شدن و خشک شدن به سختی قابل برطرف شدن هستند و نمی توان آنها را با مواد شوینده معمولی از بین برد.

استفاده از برس های سخت و یا مواد شوینده قوی نیز می تواند به بافت و رنگ پارچه مبل آسیب برساند.

اما با استفاده از دستگاه های مخصوص خود شستشو و خشک شویی می توان تمامی لک ها را از بین برده و آلودگی ها را از بافت مبل خارج کرد.

 

نحوه انجام شستشوی مبل با دستگاه شستشو و خشکشویی

این دستگاه ها کاملاً صنعتی و حرفه‌ای بوده و دارای دو مخزن جداگانه جهت آب کثیف و آب تمیز هستند.

همچنین این دستگاه دارای موتور مکنده مخصوص بوده که می‌توانند آب و آلودگی ها را از بافت مبل خارج کنند.

 

برای شستشوی مبل از مایع شوینده مخصوص استفاده شده و با استفاده از دستگاه کف مناسبی جهت شستشو ایجاد میگردد تا تمام لکه ها از بین برود.

سپس بعد از انجام شستشو با استفاده از قدرت مکش بالای دستگاه، تمامی آب و کف موجود در مبل مکیده شده و از بافت آن خارج می گردد تا آسیبی به مبل وارد نشود.

 

برای این کار شرکت خدمات منزل گل یاس امین از افراد کاملا با تجربه و مجرب استفاده کرده تا مبلمان را به طور کامل شستشو داده و کاملا تمیز کنند.

در نهایت کار نیز مبل ها را به صورت کاملا خشک شده به شما تحویل خواهند داد.

 

زمان لازم برای شستشوی مبلمان

تمامی مراحل شستشو و خشک شویی و تمیز کردن مبلمان  در منزل، زمان بسیار کمی خواهد برد و معمولا ۲ تا ۳ ساعت به طول می انجامد.

البته زمان شستشو براساس ابعاد و اندازه مبل و جزئیات آن سنجیده شده و ممکن است برای مبل های خیلی کثیف و یا بزرگ زمان بیشتری لازم باشد.

اما انجام این کارها تماماً توسط افراد مجرب و با تجربه صورت گرفته و کار با کیفیت بالا انجام میگیرد.

 

 

مزایای شستشوی مبلمان با دستگاه

استفاده از دستگاه های مخصوص شستشوی مبل و خشکشویی، کار را بسیار راحت تر کرده و زمان انجام کار را کمتر می کنند.

در نتیجه با این دستگاه ها  می توان به سرعت مبل ها را شستشو داده و تمام آلودگی ها و کثیفی ها موجود در روی سطح مبل و در بافت مبل برطرف کرد.

همچنین با استفاده از قدرت مکش بالای دستگاه های صنعتی می تواند تمام رطوبت و آب و همچنین کثیفی های موجود در بافت مبل راحتی جذب کرده و مبل را کاملا خشک شده به شما تحویل داد.

 

دستگاه های مبل شویی به گونه ای طراحی شده اند تا بتوانند تمام قسمتهای مبل و درزها و شکاف ها را تمیز کرده و هیچ لکه و آلودگی در آنها باقی نگذارند.

بنابراین می توان به راحتی و با اطمینان کامل تمامی آلودگی ها و میکروب ها را برطرف کرده و مبل را کاملا خشک شده و تمیز تحویل گرفت.

مزایای عمده خدمات شستوشوی مبل در منزل حرفه ای !!

مبل در خانه شما جایی است که شما برای تماشای تلویزیون در کنار عزیزان خود می گذرانید یا میهمانان خود را می نشینید. اثاثه داخلی مبل هنگام استفاده از آن ، خاک ، خز حیوانات ، ذرات مواد غذایی ، آهک و گرد و غبار را جذب می کند که منجر به رشد قارچ ها و باکتری ها در شکاف ها و گوشه های مبل شما می شود و مشکلات آلرژی و بوی بد ایجاد می کند.

این باکتری ها و قارچ ها همچنین باعث بسیاری از مشکلات بهداشتی شده و باعث ایجاد انواع بیماری های تنفسی می شوند.برای چگونگی رهایی از این قارچ ها و بیماریها با ما و کارشناسان مبل شویی گل یاس امین همراه باشید . . .

شستشوی مبلمان در منزل

شستشوی مرتب مبلمان امریست ضروری 

به عقیده کارشناسان مبل شویی گل یاس امین، برای جلوگیری از مشکلات مربوط به سلامتی به دلیل داشتن مبل های کثیف شما ، نیاز به شستشوی مرتب آن ها دارید.

برای کارهای تمیز کردن به راحتی می توانید از شستشوی سنتی یا هر نوع راه حل خانگی استفاده کنید ، اما برای اطمینان از بهترین نتایج ، بهتر است از خدمات مبل شویی در منزل گل یاس امین بهره مند شوید و اجازه دهید پاک کننده های حرفه ای هر کاری را که باعث طول عمر مبلمان شما می شود و برای سلامتی شما مفید است انجام دهند.

مبل شویی

 

شستشوی مبلمان خود را به یک مبل شویی حرفه ای بسپارید

تمیز کردن منظم و بدون ابزار صحیح بدان معنی است که شما نمی توانید از بین آن همه کثیفی هایی که در اعماق شکاف ها و در زیر پوشش های مبل شما پنهان است ، پایین بیایید.

از طرف دیگر کار پردازان مبل شویی گل یاس امین از جدیدترین تجهیزات نظافت مبل برخوردار هستند که نتایج شگفت انگیز شستشوی مبلمان را در اختیار شما قرار می دهد.

کار پردازان مبل شویی گل یاس امین به درستی آموزش دیده و مهارت لازم برای انجام کارهای تمیز کردن مبل را دارند.

علاوه بر این ، اگر هنوز در مورد این گزینه مطمئن نیستید ، این مزایای شگفت انگیز را که می توانید هنگام سفارش به مبل شویی گل یاس امین  به دست آورید در نظر بگیرید.

مزایای شستشوی مبلمان در منزل گل یاس امین

۱. شستشوی مبلمان در منزل باعث ایجاد حس تازگی در خانه شما می شود:

کار پردازان شستشوی مبل گل یاس امین حرفه ای برای از بین بردن همه گرد و غبار ، خاک و سایر آلاینده ها از مبل های شما از دستگاه های تمیز کننده مخصوص استفاده می کنند. علاوه بر این ، آنها فقط از محصولات تمیز کننده سازگار با محیط زیست روی مبل های شما استفاده می کنند و حتی تمام اقدامات احتیاطی لازم را نیز انجام می دهند.

۲. کار پردازان مبل شویی گل یاس امین با تجربه هستند:

کار پردازان شستشوی  مبل گل یاس امین کاملاً آموزش دیده اند و تجربه زیادی در تمیز کردن هر نوع مبل دارند. ممکن است شما از نحوه تمیز کردن مبل آگاهی داشته باشید ، اما متخصصان ما مهارت و آموزش خاصی دارند و در این زمینه کار باتجربه هستند.

۳. کارشناسان  ما برای حفظ بافت و زیبایی اصلی مبل شما راه حل اندیشیده اند:

جدا از پاک کردن گرد و غبار و لکه ها ، کار شناسان مبل شویی گل یاس امین برای بازگرداندن رنگ و زیبایی اصلی مبل شما راه حلی اثاثی اندیشیده اند. استفاده از خدمات مبل شویی حرفه ای مبل گل یاس امین ( با استفاده از مواد مبل شویی نانو ) به طور منظم می تواند به شما در افزایش طول عمر مبلمان تان کمک کند.

۴- کار پردازان گل یاس امین به محافظت از اثاثه یا لوازم داخلی کمک می کند:

شرکت مبل شویی گل یاس امین دارای کار پردازان با تجربه و آموزش دیده ای هستند که می دانند چگونه هر نوع پارچه را به طور کامل تمیز کنند. پاک کننده های حرفه ای به خوبی آگاه هستند که از چه کالایی می توانند روی آن پارچه استفاده کنند و حتی برای احتیاط نیز اقدام کنند.

اگر هر نوع محلول تمیز کردن اشتباهی بر روی نوع خاصی از مواد اعمال شود ، می تواند باعث ایجاد لکه های پوستی شده و مبل شما را خراب کند.

اینها برخی از مهمترین مزایای شستشوی مبل در منزل توسط متخصصان است. با این حال ، هر زمان که می خواهید برای این کار شرکتی را استخدام کنید ، فقط بخاطر داشته باشید که تحقیقاتی در زمینه سوابق آن انجام دهید و همچنین به دنبال بازخورد مشتری در وب سایت شرکت خود باشید.

با این روش ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا این شرکت ارزش استخدام دارد یا خیر.

اگر برایتان مفید بود، امتیاز بدهید!

اگر دوست داشتید به اشتراک بگذارید!

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

نظرات و تجربیات خودتان را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید!